Stanice technické kontroly Vranovice

Stanice technické kontroly Vranovice

Povinné technické kontroly vozidel slouží k prověření technického stavu. Slouží k tomu, aby se na silnicích nepohybovala nebezpečná vozidla se závadami ohrožující provoz. Postup je stanovený příslušnou legislativou a ve všech STK probíhá stejně.

Jak přesně probíhá povinná kontrola na STK?

Průběh technické kontroly určuje metodiky ministerstva vnitra. Je rozdělena do 8 stanovišť a prohlídka jednoho auta trvá 20 až 45 minut. Na začátku řidič předkládá dokumenty a provádí se identifikace vozidla. Následuje kontrola technického stavu celého auta, jeho jednotlivých součástí a systémů. Začíná se brzdovým systémem a končí světly a povinnou výbavou. Na konci řidič obdrží závěrečnou zprávu a v případě úspěchu i razítko do technického průkazu a červenou nálepku na SPZ.

Jak si najít výhodnou STK ve městě Vranovice

Než se objednáte na konkrétní stanici technické kontroly, porovnejte si nejprve ceny. Mohou se totiž lišit i o pár stovek korun. Na druhou stranou nemá smysl jezdit přes půlku republiky kvůli dvoum stovkám. Porovnání STK ve městě Vranovice vám ulehčí seznam stanic pod tímto článkem.

NÁŠ TIP: Hledáte také levné pojištění vozidel? S námi si snadno, rychle a online spočítáte, kolik ušetříte na povinném ručení. Vybranou nabídku si můžete rovněž sjednat online.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Vranovice:

1.Vranovice, SLUŽBY CARS s.r.o., areál f. Agroklimus, Kopečky, 691 25, tel. 606 134 006, 608 134 006

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás