epojisteni logo

Srovnání cen plynu

  • Porovnání desítek různých dodavatelů

  • Vše velmi jednoduše, online a zdarma

  • Přechod k výhodnějšímu dodavateli zařídíme za vás

Kasička ve tvaru prasátka s mincemiUšetřete s námi na plynu tisíce korun ročně!

Ceny plynu stále rostou a náklady na energie tak domácnosti stojí desítky tisíc korun ročně. Jednou z cestou, jak ušetřit stovky i tisíce korun, je změna dodavatele plynu za levnějšího. V současné době na českém trhu s plynem působí více než pět desítek různých dodavatelů plynu. Vybírat tedy máte z čeho, ale jak se zorientovat a vybrat toho nejlepšího?


S výběrem plynu vám rádi pomůžeme na našem webu Srovnejto.cz, kde si můžete snadno a rychle porovnat nejvýhodnější nabídky od vybraných dodavatelů plynu. S námi najdete levnějšího dodavatele během 5 minut! Garantujeme vám, že průměrná česká domácnost s námi uspoří přes 2 000 korun.

Chci výhodnější plyn

Jaké jsou aktuální ceny plynu?

Spočítejte si v naší kalkulačce, jakou cenu plynu vám nabídnou jednotliví dodavatelé.


Jak porovnání plynu probíhá?

Porovnání nabídek plynu od různých dodavatelů je s námi velmi snadné. Vše je totiž možné vyřídit z vašeho domova. Stačí jenom vyplnit velmi jednoduchý online formulář a na základě vámi vyplněných údajů odhadneme spotřebu a nabídneme vám nejvýhodnější nabídky od vybraných dodavatelů. Z přehledného porovnání si můžete jednoduše vybrat nejlevnější nabídku a nového dodavatele si rovnou objednáte ONLINE.


Změna dodavatele plynu zdarma a bez starostí

Bojíte se zdlouhavé administrativy a různých poplatků? Na své obavy zapomeňte, protože s vyřízením změny dodavatele vám pomůžeme my, a to zcela ZDARMA. Nemusíte nikam chodit a nic osobně zařizovat. Vše, co je potřeba zařídit, za vás provedeme my! Jediné, čeho si všimnete, je nižší částka na faktuře. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Naši experti jsou připraveni vám na vše rádi odpovědět.

Nabídka na míru

Ušetřete změnou dodavatele energií

Nespoléhejte na staré nevýhodné smlouvy a ušetřete změnou dodavatele. Pošlete nám svou fakturu a my pro vás připravíme nabídku na míru vašim potřebám.


Případné papírování spojené se změnou dodavatele vyřešíme za vás.
Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo