Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Cestovní pojištění online - srovnání cen a uzavření pojištění

Cestovní pojištění

  •  Online srovnání a sjednání
  •  Sjednání do 2 minut, sleva až 50 %
  •  Můžete sjednat i v den odjezdu

Spočítat cenu

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.


Logo Axa pojišťovna      Logo Slavia pojišťovna      Logo Evropská pojišťovna      Logo Uniqa pojišťovna    Logo Union pojišťovna


Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.


Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro jednoho:


Slavia Pojišťovna
balíček Exclusive
AXA Assistance
balíček Komfort
Union pojišťovna
balíček Optimum
Uniqa pojišťovna
balíček K5
Cena pojištění 126 Kč 143 Kč 161 Kč 168 Kč
Léčebné výlohy 5 000 000 Kč 5 000 000 Kč neomezeně 5 000 000 Kč
Odpovědnost za škodu 1 000 000 Kč 1 000 000 Kč 2 500 000 Kč 1 000 000 Kč
Pojištění zavazadel 20 000 Kč 20 000 Kč 40 000 Kč 15 000 Kč
Spočítat cestovní pojištění

Celoroční cestovní pojištění

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního pojištění na cesty. Nejlevnější pojištění tohoto typu vás vyjde méně než na 1 Kč na den. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.


Cestovní pojištění online na poslední chvíli

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.Vyzkoušejte také porovnání dalších produktů v naší nabídce:

Havarijní pojištění All Risk od 2 153 Kč. Ušetříte s námi. Vybrat Více informací »

Pojištění nemovitosti i vybavení, snadno online. Vybrat Více informací »

Povinné ručení na míru s úsporou až 9 000 Kč ročně! Vybrat Více informací »


Proč je cestovní pojištění důležité?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na pojištění a to ze dvou zásadních důvodů. Za prvé pojištění na cesty Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění.

Pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.

Za druhé pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.


Spočítat cestovní pojištění

Sjednejte si doplňková připojištění

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:


Spočítat cestovní pojištěníAktuality - cestovní pojištění

 

Cestovní připojištění kryje i ztrátu či krádež zavazadel

Ztráta zavazadel je extrémně nepříjemným zážitkem, kterému se chce vyhnout každý cestující. Především při letecké přepravě je riziko vyšší kvůli složitému systému ukládání a přijít o své věci při pracovní cestě nebo dovolené zkomplikuje celý pobyt v cizině. Cestující běžně využívají pojištění storna zájezdu či pojištění případných léčebných výloh. Ty tvoří více než 50 % všech sjednaných cestovních pojištění. Na druhou stranu pojištění ztráty zavazadel tvoří necelých 10 %. Víte, co dělat, když máte podezření na ztrátu či odcizení zavazadel?
Číst celý článek  

 

Pojištění na cestách aneb čtyři hlavní rizika

Zima ještě zdaleka neskončila. Velehory leží pod sněhem a ještě pár týdnů budou výzvou pro mnohé lyžařské i turistické nadšence. A ti, kdo zimu nevyhledávají a zálibně si prohlíží zájezdy do exotických krajů, mohou vyrazit za teplem už nyní. Ať už jste příznivcem zimy či tepla, nikdy byste však neměli zapomenout přibalit cestovní pojištění.
Číst celý článek  

 

Pojištění fotoaparátů a fototechniky

Vlastníte-li fotoaparát, jistě víte, jaká nebezpečí mu mohou hrozit. K poškození, ztrátě či krádeži fototechniky dochází dnes a denně. I přesto mnozí majitelé podceňují význam pojištění a doufají, že jejich zařízení se nic nestane. Ušetřených pár korun za pojištění litují až ve chvíli, kdy jim fotoaparát spadne ze skály nebo skončí v rukách zloděje.
Číst celý článek  

 

Pojištění stornopoplatků a storna letenky. Víte vše?

Zimní měsíce jsou obdobím, kdy si lidé plánují letní dovolené a objednávají si zájezdy několik měsíců předem. Těžko však lze předem naplánovat, zda na dovolenou skutečně odjedete. Stačí viróza nebo zlomenina a dovolená je nenávratně pryč. Pro takové situace je vhodné mít sjednané pojištění storna, díky kterému nepřijdete o již zaplacené peníze.
Číst celý článek  

 

Zásah horské služby a vliv na cestovní pojištění

Hory, stejně jako mořská pobřeží, bývají oblíbenými destinacemi pro strávení dovolené. Nejvíce lidí do horských oblastí míří v období zimních měsíců, aby zde oprášili své lyžařské umění. Do hor se však jezdí také za turistikou a to v každém ročním období. Vzhledem k tomu, že hory skýtají určitá nebezpečí, s ohledem na obtížnost plánovaných aktivit je důležité přizpůsobit také pojištění.
Číst celý článek  
Mobilní web / Klasický web