COVID-19: Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání i při onemocnění covidem-19. Více informací

Cestovní pojištění

 • Online srovnání a sjednání
 • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %
 • Můžete sjednat i v den odjezdu
 • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo
Výsledek
do 2 minut
Úspora
až 50 %
12 Zákazníků zde nyní srovnává

Cestovní pojištění + covid-19

Hledáte vhodné cestovní pojištění, které vás podrží ve chvíli, kdy to budete nejvíce potřebovat? Vzhledem k současné situaci okolo pandemie nového druhu koronaviru, který způsobuje nemoc covid-19, je potřeba nastudovat všechny dostupné podmínky k vybrané pojistce i místu, do kterého se zrovna vydáváte.

Na současnou situaci samozřejmě zareagovaly i tuzemské pojišťovny, které do svého portfolia nově zařadily unikátní a specifické produkty úzce související právě s nemocí covid-19. Některé pojišťovny navíc nabízí i kvalitní cestovní pojištění pro případy, kdy cestujete do rizikové země. Pojištění s krytím covid-19 si u nás můžete snadno srovnat a k tomu i bezpečně a z pohodlí domova sjednat.

SROVNEJTE NABÍDKY ZA MÉNĚ NEŽ 2 MINUTY!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.

Základní cestovní pojištění kryje veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.

CO VŠECHNO KRYJE CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ?

Základní balíček cestovního pojištění obsahuje zejména pokrytí léčebných výloh v případě nemoci nebo úrazu v zahraničí. Pojišťovna za vás v takovém případě uhradí:

 • náklady na ošetření,
 • hospitalizaci,
 • léky,
 • nezbytné převozy a repatriaci,
 • převoz tělesných ostatků.

Samozřejmě je možné si cestovní pojištění upravit na míru a přidat si k němu další připojištění (např. pojištění úrazu či pojištění odpovědnosti). Kromě toho existují již hotové balíčky cestovního pojištění podle toho, kam se chystáte:

 • cestovní pojištění na hory,
 • cestovní pojištění na lyže,
 • krátkodobé cestovní pojištění,
 • cestovní pojištění na rok,
 • cestovní pojištění pro studenty,
 • cestovní pojištění pro děti a další.

Podívejte se, jaká další cestovní pojištění si můžete sjednat v případě cestovního pojištění na míru.

CHYSTÁTE SE DO ZAHRANIČÍ AUTEM?

Ve spolupráci s AXA Assistance jsme pro vás připravili cestovní pojištění Dovolená autem, které kryje i nepříjemnosti spojené s cestou autem. Zahrnuje technickou asistenci (např. když se vybije autobaterie), opravu vašeho vozu na místě, odtah do ČR v případě poruchy i nehody, náhradní dopravu a rozsáhlé asistenční služby. Součástí je samozřejmě i kvalitní cestovní pojištění s vysokými pojistnými limity, které vás bude krýt, třeba když pro vás bude muset letět vrtulník nebo někoho zraníte při sportu.
Spočítejte si cenu cestovního pojištění.


TUZEMSKÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - PRO CESTY PO ČESKÉ REPUBLICE

V naší nabídce cestovního pojištění je možnost sjednání cestovního pojištění pro cesty po České republice.

Dovolená v Česku je stále oblíbenější! Stále více z nás si užívá dovolenou, prodloužené víkendy, nebo jen volné dny v tuzemsku. Lidé oceňují především pocit bezpečí, známé prostředí, zážitky, cenovou dostupnost a to, že nemusí řešit ani jazykovou bariéru. Stále oblíbenější je také aktivnější dovolená, při které se alespoň trochu zapotíte, např. v zimě lyžování na českých horách, v jarní a letní sezóně zase výlety po hradech a zámcích, vyhlídkách, lázeňská turistika, kempování, vodáctví, cyklistika a spoustu dalších aktivit.

Říkáte si, na co si budu platit cestovní pojištění při cestách po České republice, když mám od státu hrazenou základní zdravotní péči zdarma?

Odpovědí je, že cestovní pojištění kromě základní zdravotní péče kryje také velké množství dalších rizik, která nemusí zákládní zdravotní péče pokrýt jako např.:

 1. úrazové pojištění (pro případ trvalých následků po úrazu, smrt úrazem, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu),
 2. pojištění osobních věcí a jiných zavazadel (elektronika, sportovní vybavení),
 3. pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku (když někde něco při cestách rozbijete, nebo někomu ublížíte),
 4. pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany),
 5. pojištění základních turistických sportů (jako např. lyžování, cyklistika, plavání,golf, fotbal...a mnoho dalších),
 6. možnost připojištění dalších rizikových sportů (jako např. skoky do vody, skiatlon, jachting, akrobatické lyžování, alpinismus...a mnoho dalších).

Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro 4 člennou rodinu:

AXA poj.
Dovolená autem
AXA poj.
balíček Excellent
Allianz poj.
balíček Excellent
Union poj.
balíček Excellent
Cena pojištění 1 408 Kč 1 008 Kč 882 Kč 792 Kč
Léčebné výlohy 500 000 000 Kč 500 000 000 neomezeně neomezeně
Asistence (včetně transportu ze sjezdovky) 500 000 000 Kč 500 000 000 Kč neomezeně neomezeně
Odpovědnost za škodu 25 000 000 Kč 25 000 000 Kč 2 000 000 Kč 2 500 000 Kč
Pojištění zavazadel (včetně lyží) 40 000 Kč 40 000 Kč 20 000 Kč 40 000 Kč
Oprava vozidla nebo odtah do ČR ANO X X X
Oprava vozidla ANO X X X
Náhradní doprava ANO X X X

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A KORONAVIRUS

V současné situaci se mění i podmínky cestovního pojištění. Do kterých zemí je bezpečné cestovat a a jaká je jejich epidemiologická situace? Přečtěte si náš podrobný článek, kde zjistíte vše potřebné. Co se týče pojišťoven, některé do balíčku cestovního pojištění zahrnují i náklady spojené s léčbou onemocnění Covid-19, pokud onemocníte v dané zemi, a rovněž i případné náklady na repatriaci. Toto pojištění mají dokonce zahrnuto v ceně zájezdu i některé cestovní kanceláře. Vždy je ale nutné si předem zjistit všechny informace a nespoléhat se pouze na cestovní kancelář, ale mít sjednané i kvalitní cestovní pojištění, které vám v případě nutného zdravotního zákroku pomůže.

Které pojišťovny poskytují k cestovnímu pojištění také pokrytí nákladů v případě, že v zahraničí onemocníte koronavirem způsobujícím onemocnění Covid-19? Pojištění spojené s náklady na léčení onemocnění Covid-19 se řídí vládními doporučeními a tzv. „vládním semaforem“, který určuje, které země jsou bezpečné a které se pro cestování ještě nedoporučují. Tímto semaforem se řídí i pojišťovny, přičemž většina nekryje léčbu na Covid-19 v červeně označených zemích, které jsou nejrizikovější.

Všechny potřebné informace najdete na stránkách Ministerstva zahraničí.

Ve spolupráci s AXA Assistance jsme pro Vás připravili prémiový produkt, který pokryje vše pro cestu autem. Nejenom, že máte kryté léčebné výlohy, úraz včetně běžných sportů, odpovědnost za škodu. Navíc Vám zajistí odtah vozidla, opravu Vašeho vozidla a dokonce i zajistí náhradní dopravu, abyste mohli pokračovat ve Vaší dovolené, zatímco kryje repatriaci nepojízdného vozidla zpátky do ČR. Takže Vaše vysněná dovolená nebude ohrožena.


CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního pojištění na cesty. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním. Sjednte si celoroční cestovní pojištění ještě dnes.

Pro bližší informace se podívejte na cestovní pojištění podle destinací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše online. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny a čekáním v dlouhých frontách. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb) a zaplaťte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce vám pošleme na e-mail a můžete vyrazit na cestu.

Pokud si přejete obdržet smlouvu včetně všech příslušných formulářů a záznamu z jednání v listinné podobě, kontaktujte prosím telefonicky našeho operátora, který váš požadavek zaznamená a veškeré dokumenty vám následně budou zaslány poštou na vámi uvedenou adresu. Pokud o to nepožádáte, máme za to, že odesláním formuláře souhlasíte s archivací těchto dokumentů v elektronické podobě s tím, že nás kdykoliv můžete požádat o přístup k uvedeným dokumentům a my vám je rádi obratem poskytneme

Cestovní pojištění online - kalkulačka #ROK# | ePojisteni.cz

PROČ JE CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ DŮLEŽITÉ?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na pojištění a to ze dvou zásadních důvodů:

 1. Pojištění na cesty Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění. Pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.
 2. Pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.
Spočítat
pojištění

SJEDNEJTE SI DOPLŇKOVÁ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:

 • připojištění úrazu (trvalé následky či úmrtí následkem úrazu)
 • připojištění zimních a rizikových sportů
 • připojištění odpovědnosti
 • připojištění pracovní cesty
 • připojištění nevyužité dovolené
 • připojištění přerušené cesty
 • připojištění opuštěné domácnosti
 • připojištění právní ochrany
 • připojištění veterinární léčby
 • rozšířené asistenční služby
Spočítat
pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 387

Příklady nabídek povinného ručení

Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

(M. Polanská, Trojanovice) Běžná sazba: 4 190 Kč Naše nejvyšší sazba: 2 090 Kč Úspora 2 100 Kč ročně

Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

(S. Tománek, Praha) Běžná sazba: 7 990 Kč Naše nejvyšší sazba: 4 590 Kč Úspora 3 400 Kč ročně

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

Běla S. hodnotí:
90%

Je fajn že existuje srovnavač, jako je ten váš. Dříve zjišťování výhodnosti například pojistek trvalo velice dlouhou dobu a stálo mne to dost času. Teď mám vše potřebné na pár kliknutí. Děkuji

Tomáš H. hodnotí:
90%

Netušil jsem, že na druhé straně telefonu bude tak profesionální pracovník. Zpravidla mě telefony třetích "reklamních" stran obtěžují, ale tady to bylo jinak. Je to dobrý přístup.