Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavoláme Vám
info@epojisteni.cz

Cestovní pojištění

 • Online srovnání a sjednání
 • Sjednání do 2 minut, sleva až 50 %
 • Můžete sjednat i v den odjezdu
 • Pro cesty autem pojistíme i Vaše vozidlo
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
4 Zákazníků zde nyní srovnává

SROVNEJTE NABÍDKY ZA MÉNĚ NEŽ 2 MINUTY!

Sjednejte si naším prostřednictvím nejlevnější cestovní pojištění. Jednoduše si vyberte z naší nabídky a již během několika málo minut můžete pojištěni bezstarostně vyrazit na svoji cestu. Cestovní pojištění platí na území celého světa a jako u každého pojištění které nabízíme, si můžete být jisti vynikajícími cenami.

Allianz AXA Union PVZP Uniqa ERV Slavia

Základní typy pojištění kryjí veškeré léčebné výlohy. Z tohoto pojištění Vám bude proplacena případná zdravotní péče v zahraničí, která bývá často velmi nákladná a nepojištěný cestovatel by se mohl dostat do velmi nepříjemné situace. Pokud je Vaše cesta poněkud rizikovější, anebo prostě jen neradi ponecháváte cokoli náhodě, můžete si vybrat některý z balíčků, obsahujících k základnímu cestovnímu pojištění další možná připojištění.

CHYSTÁTE SE DO ZAHRANIČÍ AUTEM?

Ve spolupráci s AXA Assistance jsme pro Vás připravili cestovní pojištění Dovolená autem, které kryje i nepříjemnosti spojené s cestou autem. Zahrnuje technickou asistenci (např. když se vybije autobaterie), opravu vašeho vozu na místě, odtah do ČR v případě poruchy i nehody, náhradní dopravu a rozsáhlé asistenční služby. Součástí je samozřejmě i kvalitní cestovní pojištění s vysokými limity, které Vás bude krýt, třeba když pro Vás bude muset letět vrtulník nebo někoho zraníte při sportu. Více Spočítejte si cenu cestovního pojištění.


TUZEMSKÉ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ - PRO CESTY PO ČESKÉ REPUBLICE

Novinkou letošního roku v naší nabídce cestovního pojištění je možnost sjednání cestovního pojištění pro cesty po České republice.

Dovolená v Česku je stále oblíbenější! Stále více z nás si užívá dovolenou, prodloužené víkendy, nebo jen volné dny v tuzemsku. Jen v loňském roce to bylo o téměř 1 milion lidí více než v roce 2016. Oceňují především pocit bezpečí, známé prostředí, zážitky, cenovou dostupnost a nemusí řešit ani jazykovou bariéru. Stále oblíbenější je také aktivnější dovolená, při které se alespoň trochu zapotíte (např. v zimě lyžování na českých horách, v jarní a letní sezóně zase výlety po hradech a zámcích, vyhlídkách, lázeňská turistika, kempování, vodáctví, cyklistika.... a spoustu dalších aktivit.

Říkáte si na co si budu platit cestovní pojištění při cestách po České republice, když mám od státu hazenou základní zdravotní péči zdarma?

Protože naše nabízené cestovní pojištění kromě základní zdravotní péče obsahuje velké množství jiných rizik, které budete mít rovněž pojištěné,
jako např.:
1. úrazové pojištění (pro případ trvalých následků po úrazu, smrt úrazem, denní odškodné při hospitalizaci následkem úrazu)
2. pojištění osobních věcí a jiných zavazadel (elektronika, sportovní vybavení)
3. pojištění odpovědnosti za škodu na zdraví či majetku (když někde něco při cestách rozbijete, nebo někomu ublížíte)
4. pojištění asistenčních služeb (turistické informace, telefonická pomoc v nouzi, pojištění právní ochrany)
5. pojištění základních turistických sportů (jako např. lyžování, cyklistika, plavání,golf, fotbal...a mnoho dalších)
6. možnost připojištění dalších rizikových sportů (jako např. skoky do vody, skiatlon, jachting, akrobatické lyžování, alpinismus...a mnoho dalších)


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Připravili jsme pro Vás sekci, Často kladené dotazy - Před sjednáním smlouvy , kde naleznete odpovědi na nejčastěji kladené dotazy před sjednáním smlouvy. Pokud již máte smlouvu sjednanou, využijte sekci Často kladené dotazy - Po sjednání smlouvy.

Příklady pojištění pro týdenní dovolenou v Chorvatsku pro 4 člennou rodinu:

AXA poj.
Dovolená autem
AXA poj.
balíček Excellent
Allianz poj.
balíček Excellent
Union poj.
balíček Komfort
Cena pojištění 1 303 Kč 903 Kč 882 Kč 756 Kč
Léčebné výlohy 500 000 000 Kč 500 000 000 neomezeně neomezeně
Asistence (včetně transportu ze sjezdovky) 500 000 000 Kč 500 000 000 Kč neomezeně neomezeně
Odpovědnost za škodu 25 000 000 Kč 25 000 000 Kč 2 000 000 Kč 2 500 000 Kč
Pojištění zavazadel (včetně lyží) 40 000 Kč 40 000 Kč 20 000 Kč 40 000 Kč
Oprava vozidla nebo odtah do ČR ANO X X X
Oprava vozidla ANO X X X
Náhradní doprava ANO X X X

Ve spolupráci s AXA Assistance jsme pro Vás připravili prémiový produkt, který pokryje vše pro cestu autem. Nejenom, že máte kryté léčebné výlohy, úraz včetně běžných sportů, odpovědnost za škodu. Navíc Vám zajistí odtah vozidla, opravu Vašeho vozidla a dokonce i zajistí náhradní dopravu, abyste mohli pokračovat ve Vaší dovolené, zatímco kryje repatriaci nepojízdného vozidla zpátky do ČR. Takže Vaše vysněná dovolená nebude ohrožena.


CELOROČNÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

V naší nabídce najdete také nabídky celoročního pojištění na cesty. Pojištění je možné využít pro všechny typy cest. Je určeno všem, kdo cestují opakovaně v průběhu roku. Jednou se pojistíte a po celý zbytek roku už můžete cestovat bez jakýchkoli dalších starostí s vyřizováním.

Pro bližší informace se podívejte na cestovní pojištění podle destinací.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ONLINE NA POSLEDNÍ CHVÍLI

Naše nabídka je ideální také pro všechny, kteří potřebují pojištění rychle. S námi si vyřídíte pojištění během pár minut, velmi jednoduše přes internet. Nemusíte se zdržovat chozením do pojišťovny. Vyberete si z naší nabídky tu, která vám nejvíc vyhovuje (ať již cenou, nebo rozsahem služeb), zaplatíte kartou, smlouvu i kartičku pojištěnce Vám pošleme emailem a můžete vyrazit na cestu.

Cestovní pojištění online - kalkulačka #ROK# | ePojisteni.cz

PROČ JE CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ DŮLEŽITÉ?

Ať už plánujete cestu kamkoliv do zahraničí, nikdy byste neměli zapomenout na pojištění a to ze dvou zásadních důvodů:

 1. Pojištění na cesty Vám poskytne dostatečnou finanční jistotu pro případy úrazů či náhlých onemocnění. Pokud dojde k pojistné události, pak za Vás pojišťovna uhradí veškeré finanční náklady za léčbu včetně všech nutných nákladů až do výše sjednaného pojistného plnění. Pojištění kryje léčebné výlohy, hospitalizaci, převozy, léky, lékařské zákroky a repatriaci.
 2. Pojištění stojí pouze pár desítek korun denně a Vaše celkové náklady na dovolenou nijak výrazně nezvýší. Rozhodně méně, než pokud byste léčbu měli uhradit z vlastní peněženky. Léčba v zahraničí totiž vychází na desítky až stovky tisíc korun.
Spočítat
pojištění

SJEDNEJTE SI DOPLŇKOVÁ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Kromě základní nabídky cestovního pojištění si můžete také uzavřít řadu doplňkových připojištění, které Vaši pojistnou ochranu zvýší a rozšíří. Mezi základní a nejvyužívanější typy připojištění patří pojištění cestovních zavazadel pro případ zničení, ztráty či krádeže a připojištění storna zájezdu. Nabídka je však mnohem širší a může se jednat také o:

 • připojištění úrazu (trvalé následky či úmrtí následkem úrazu)
 • připojištění zimních a rizikových sportů
 • připojištění odpovědnosti
 • připojištění pracovní cesty
 • připojištění nevyužité dovolené
 • připojištění přerušené cesty
 • připojištění opuštěné domácnosti
 • připojištění právní ochrany
 • připojištění veterinární léčby
 • rozšířené asistenční služby
Spočítat
pojištění
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 351

Příklady nabídek povinného ručení

Škoda Fabia 1.2/47 kW, rok 2006

(M. Polanská, Trojanovice) Běžná sazba: 4 190 Kč Naše nejvyšší sazba: 2 090 Kč Úspora 2 100 Kč ročně

Škoda Octavia 1.9/81 kW, rok 2008

(S. Tománek, Praha) Běžná sazba: 7 990 Kč Naše nejvyšší sazba: 4 590 Kč Úspora 3 400 Kč ročně

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

M. Pudil hodnotí:
100%

Váš makléř byl velmi ochotný a poskytl mi vyčerpávající informace, byl jsem velmi spokojen. Určitě Vaše služby doporučím dál. A můžete počítat s tím, že příští měsíc pojistím také auto manželky.

J.Smidkova hodnotí:
95%

Velmi spokojena, Vas zastupce byl velmi trpelivy. Dekuji velmi J.Smidkova


COVID-19