Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Krátkodobé cestovní pojištění

Krátkodobé cestovní pojištění

Jezdíte do zahraničí výjimečně? Pak je pro Vás ideální krátkodobé cestovní pojištění, které je možné sjednat již od jednoho dne. Ať už tedy jedete do zahraničí na prodloužený víkend nebo na čtrnáctidenní dovolenou, pojištění Vás nebudete stát ani o korunu více, než je nutné.

Cestovní pojištění již od jednoho dne

Pokud trávíte v zahraničí jen pár dní v roce, je pro Vás krátkodobé pojištění nejlepší. Sjednáte si jej přesně na dobu, kterou v zahraničí strávíte. Některé pojišťovny mají minimální počet dní omezených na 1 až 3 dny. Maximální délka pobytu se opět liší od pojišťovny. Některé omezují dobu pojištění na 90 až 120 dní, některé až na jeden rok. Při delším pobytu se však finančně vyplatí už roční cestovní pojištění.

Cestovní pojištění na míru

Nezapomeňte si pojištění uzavřít přesně dle parametrů své cesty. Vhodné je si pojištění uzavřít nejen na délku pobytu, ale včetně cesty na místo pobytu a zpět. To platí zejména pro ty, kteří cestují autem. Nejen při lyžování, ale i při cestě se Vám může přihodit úraz. Pojišťovny také budou chtít znát účel (turistika, pracovní, extrémní sporty, apod.). Pokud se Vám totiž stane úraz při sportovní činnosti, ale přitom budete na služební cestě, nemusíte se pojistného plnění vůbec dočkat.

cestovní
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 28

Mluví se o nás