Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Aktuality


 

Europojištění - opravdu komplexní cestovní pojištění

Cestovní pojištění by mělo být považováno za nezbytnou součást “vybavení” každého zodpovědného cestovatele. Na cestách nás totiž ohrožují různé nástrahy jako nemoci, úrazy, ale i zloději. Vhodné pojištění nám pro tyto případy poskytuje odpovídající ochranu. Nejlepší volbou je levné cestovní pojištění na celý rok.
Číst celý článek  

 

Falešný VIN kód: Pojišťovna nemá právo nevyplatit pojistné plnění

Oklamaný klient, který si koupil ukradené auto, nesmí být ochuzený o vyplacení pojistného plnění. Takto rozhodl Nejvyšší soud již před třemi lety. To samozřejmě platí pouze tehdy, pokud nový majitel neměl nejmenší tušení, že je auto kradené.
Číst celý článek  

 

Nekvalitní palivo vám poškodí motor. Kdo zaplatí škodu?

Zatímco někteří motoristé jsou ochotní jezdit do své oblíbené benzínky i mimo plánovanou cestu, jiní natankují vždy, je-li to potřeba. Bohužel mohou narazit i na benzínku, která bez obav prodává pančovaný, tedy nekvalitní, pohonné hmoty. Ty však mohou poškodit motor. Kdo je za takovou škodu odpovědný?
Číst celý článek  

 

Sjednejte si havarijní pojištění tak, aby se opravdu vyplatilo

Pojištění vozidel zahrnuje dva základní typy pojištění. Zákonné povinné ručení kryje škody způsobené na majetku či zdraví druhých osob. Škody na vozidle způsobené vlastní vinou či neznámým pachatelem zase zaplatí havarijní pojištění. Ovšem, pokud je sjednané správně.
Číst celý článek  

 

Povinné ručení 2017: Zákonný limit je nedostačující

Zákon o povinném ručení kromě jiného stanovuje i minimální limit pojistného plnění, který v současné době činí 35 miliónů korun. Pojišťovny nabízí i varianty povinného ručení s vyššími pojistnými limity a odborníci motoristům jedním hlasem doporučují: “Připlaťte si za vyšší limity”. Příplatek není vysoký, škody však neustále rostou.
Číst celý článek  


Archiv aktualit:


Mobilní web / Klasický web