epojisteni logo

Povinné ručení - motocykl

  • Online srovnání pojišťoven

  • Jednoduše a rychle do 2 minut

  • Zelená karta ihned na váš email

Akční ceny povinného ručení motocyklu

Stejně jako majitelé všech typů automobilů, i majitelé motocyklů mají zákonem stanovenou povinnost mít zařízené povinné ručení. Do kategorie motocyklů spadají všechny jednostopé motorové dopravní prostředky, takže kromě klasických motorek také skútry, motorová kola, motorové koloběžky a další, ale též čtyřkolky nebo tříkolky. Z povinného ručení je hrazena veškerá škoda, kterou způsobíte provozem svého motocyklu, druhému vozidlu či jeho posádce.

Porovnejte si u nás snadno a rychle nabídky pojišťoven, které motocykly pojišťují a zařiďte si díky naší kalkulačce povinného ručení to nejlepší pojištění přímo pro vás. Zelenou kartu i smlouvu s pojišťovnou, jejíž povinné ručení si vyberete, vám pošleme ihned na e-mail. Na vyžádání vám můžeme zelenou kartu zaslat i poštou.

Ještě před samotným prodejem či koupí motorky si nezapomeňte stáhnout a sepsat kupní smlouvu na motocykl.


Povinné ručení pro motorky online

Na cenu má vliv nejen objem motoru, ale také například váš věk a místo bydliště. Dlouhodobě pojišťujeme měsíčně stovky motorek a u pojišťoven máme na povinné ručení motocyklů vyjednané speciální zvýhodněné ceny a bonusy pro své zákazníky. Získáme pro vaši motorku nejvýhodnější pojištění na trhu!

Kolik ušetříte na povinném ručení?

Objem v cm3

Běžná cena

Cena s ePojisteni.cz

Garantovaná úspora

do 50 cm3

1 500 Kč

290 Kč

1 210 Kč

351 - 500 cm3

4 500 Kč

1 340 Kč

3 160 Kč

nad 500 cm3

6 921 Kč

1 690 Kč

5 231 Kč


Slovo odborníka

Vyjednali jsme exkluzivní slevy, bonusy a výhody pro motocykly a denně smlouváme s pojišťovnami o nových slevách a akcích. Změnou pojišťovny nebo změnou konkrétního produktu můžete výrazně ušetřit.

Miren Memiševič-expert pojištění
Miren MemiševičPojišťovací expert, ePojisteni.cz