epojisteni logo

Tradice pojišťovny Slavia sahá až do roku 1868. Činnost slavné prvorepublikové pojišťovny byla ukončena znárodněním pojišťovnictví v roce 1945 a obnovena až v devadesátých letech.

Slavia pojišťovna logo

Slavia pojišťovna

Pojišťovna Slavia dnes navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí.


Slavia pojišťovna získala za uplynulý rok velice hodnotné ocenění. V soutěži Nejlepší pojišťovna 2010, vyhlašované každoročně Hospodářskými novinami, zaujala 3. příčku ve velmi cenné kategorii „Klientsky nejpřívětivější pojišťovna 2010“. V konkurenci „velkých hráčů“, nadnárodních gigantů na pojistném trhu, je to pro Slavia pojišťovnu, pojišťovnu s téměř 150letou tradicí v Českých zemích, velkým úspěchem.


V roce 2011 se Slavia pojišťovna zařadila mezi 10 největších neživotních pojišťoven v České republice.


Pojišťovna Slavia patři mezi české společnosti s velmi zajímavou minulostí. Její kořeny můžeme nalézt již v roce 1868 ještě za vlády Rakouska-Uherska. V té době to byla jedna z prvních českých pojišťovacích institucí a jmenovala se Vzájemné, kapitály a důchody pojišťující banka Slavie. Růst banky pokračuje velmi úspěšně až do roku 1945, kdy dochází ke znárodnění pojistného průmyslu a banka tak do 90. let přestává existovat.

Základní údaje

Obchodní firma: Slavia pojišťovna a.s.

Sídlo: Praha 4 - Nusle, Táborská 31, PSČ 140 00

Akcionář: Capital Management Company, a.s., Praha 1, Masarykovo nábř. 28, PSČ 110 00


Centrála:

Táborská 31

140 00 Praha 4 - Nusle

tel.: +420 255 790 111, +420 739 248 044


Otevírací doba:

Pondělí - Pátek: 8:00 - 18:00 hod.


Produkty a služby

Pojištění vozidel


Povinné ručení od Slavia Pojišťovny se již několik let řadí mezi nejlevnější na našem trhu. Velmi nízké ceny se týkají zejména řidičů, kteří jezdí dlouhodobě bez nehod. Slavia totiž již při 84 měsících bez zaviněné nehody nabízí nadstandardně vysoký 60% bonus (=slevu na pojistném).


Specialitou povinného ručení od Slavia Pojišťovny je kromě nezvykle vysokého bonusu také to, že na rozdíl od ostatních pojišťoven neznevýhodňuje řidiče z Prahy a jiných velkých měst. Další výhodou je pojištění pokut Kryštof, které chrání před finančním dopadem pokut a které mají noví klienti automaticky na rok zdarma.


Slavia nabízí 2 varianty povinného ručení s limity plnění ve výši 35 milionů Kč a 100 milionů Kč. Zákonné pojištění přináší speciální sazby pro podnikatele. Součástí pojištění jsou také asistenční služby.


Havarijní pojištění


Klient si může zvolit mezi 3 variantami pojištění podle kombinací jednotlivých rizik. Havarijní pojištění od Slavia pojišťovny platí po celé Evropě včetně Turecka, s výjimkou Moldavska, Běloruska, Ukrajiny, Čečenska a Ruska. Spoluúčast je základní od 5 % (minimálně 5 000 Kč) nebo 10 % (10 000 Kč). V případě vandalismu je nutná spoluúčast 20 %, u pojistné události týkající se nestandardní výbavy 10 %. Slavia nabízí vlastní systém výhodných bonusů, kde lze dosáhnout slevy až 50 %.


Cestovní pojištění

V oblasti pojištění na cesty nabízí Slavia 2 zajímavé produkty. Cestovní pojištění na cesty a pobyt SVĚT je krátkodobé pojištění, které umožňuje pojistit velký rozsah pojistných nebezpečí na území celého světa. Pojistit lze i zvířata. Nejlevnější cestovní pojištění po Evropě je již od 1 Kč za den. Slavia jej nabízí ve 2 variantách. Europojištění TURISTA je vhodné pro běžné cesty a nerizikové sporty. Europojištění PROFESIONÁL je vhodné i pro pracovní cesty a náročné sporty.


Pojištění majetku


V oblasti pojištění majetku a odpovědnosti je pro občany určený produkt DOMOV. Ten poskytuje pojistnou ochranu domácnosti i nemovitostem včetně garáží a rekreačních objektů. Doplňkové a dodatkové pojištění odpovědnosti za škodu lze sjednat pouze jako součást pojištění nemovitostí a domácnosti.


Podnikatelům nabízí Slavia řadu dalších produktů v oblastech pojištění majetku a technického pojištění. Na firemní majetek lze uzavřít živelní a vodovodní pojištění, pojištění přerušení provozu nebo omezení provozu, pojištění pro případ odcizení a vandalismu, připojištění skel. Technické pojištění je možné sjednat jako pojištění stavebně montážních rizik, pojištění pro stroje a pojištění pro elektroniku.


Další produkty pojišťovny

Ve zdravotním pojištění vychází Slavia vstříc novým trendům. Jedním z nich je pojištění BEZKREVNÍ LÉČBA. Jedná se o nahrazování krevní transfuze aplikací bezkrevných přípravků. Nadstandardní zdravotní péče skýtá finanční prostředky na pokrytí neočekávaných nebo zvýšených nákladů na léčbu. Například při transplantaci životně důležitých orgánů, Alzheimerově chorobě, infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhodě. Slavia nabízí také pojišťovací produkty Hospitalizace, Zdraví s rentou a zdravotní pojištění cizinců pro případ nutné a neodkladné zdravotní péče.


Pro firmy jsou určené produkty pojištění přepravy zásilek a pojištění obecné a provozní odpovědnosti, odpovědnosti za škodu řídicích orgánů společnosti, odpovědnosti dopravce, odpovědnosti za škodu zasílatele a profesní odpovědnosti.


Pojištění domácích mazlíčků

Speciálním pojištěním je PEJSEK A KOČIČKA, které kryje veškeré léčebné výlohy až do výše 120 000 Kč ročně.


Ušetřete na autopojištění až 50 %

Naši zákazníci s námi ušetří až 50 % za povinné ručení. Buďte mezi nimi i vy. Zelenou kartu obdržíte do pár minut na e-mail.Slavia pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@slavia-pojistovna.cz

Zavolejte nám

+420 255 790 111

Adresa

Táborská 31 140 00, Praha 4 - Nusle

Webová stránka

www.slavia-pojistovna.cz