epojisteni logo

Životní pojišťovna NN působí na českém trhu 30 let. Nabízí produkty životního pojištění a penzijního spoření. Pojištění si můžete sjednat online.

NN životní pojišťovna logo

Jednoduše srovnávejte online

  • Životní pojištění

    • Životní pojištění šité na míru

    • V případě pojistné události stojíme při vás

    • Online sjednání

Základní údaje

Historie NN Životní pojišťovna sahá do roku 1845.V současné době působí NN Životní pojišťovna v 18 zemích, a to především v Evropě a v Japonsku. Česká pobočka NN Životní pojišťovny N.V. sídlí v Praze a nabízí své služby již od roku 1991.


Cílem NN pojišťovny je nabídnout svým zákazníkům vyjímečnou zákaznickou zkušenost založenou na skvelých službách i dlouholetých vztazích. V současnosti se NN pojišťovna stará o 18 milionů zákazníků po celém světě.

Produkty NN Životní pojišťovny

NN Životní pojišťovna se zaměřuje na životní a penzijní pojištění, a to jak pro jednotlivce, tak i pro firmy. Každý produkt NN Životní pojišťovny je navržen tak, aby klientům poskytl maximální ochranu a flexibilitu při plánování svého finančního zabezpečení.

  • Životní pojištění

Toto pojištění poskytuje finanční krytí v případě úmrtí pojištěnce nebo trvalého invalidního postižení. Pojištění může být sjednáno na dobu určitou nebo neomezenou. Klient si může navíc přizpůsobit výši pojistného plnění a délku trvání pojištění.

  • Penzijní připojištění

Tento produkt slouží k budování finančního zabezpečení pojištěnce na stáří. Klient může do připojištění pravidelně ukládat peníze, které jsou zhodnocovány a později vyplaceny v podobě pravidelných penzijních výplat po dosažení důchodového věku. Klient si může navíc volit výši příspěvku, frekvenci placení a způsob investování.

Kontakty

Obchodní firma: NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost

Pobočka pro Českou republiku: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5

E-mail: dotazy@nn.cz

Telefon: +420 244 090 800


NN Životní pojišťovna

Napište nám

dotazy@nn.cz

Zavolejte nám

+420 244 090 800

Adresa

Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5

Webová stránka

www.nn.cz