NN Životní pojišťovna

Životní pojišťovna NN působí na českém trhu 30 let. Nabízí produkty životního pojištění a penzijního spoření. Pojištění si můžete sjednat online.

Základní údaje

Historie NN Životní pojišťovna sahá do roku 1845.V současné době působí NN Životní pojišťovna v 18 zemích, a to především v Evropě a v Japonsku. Česká pobočka NN Životní pojišťovny N.V. sídlí v Praze a nabízí své služby již od roku 1991.

Cílem NN pojišťovny je nabídnout svým zákazníkům vyjímečnou zákaznickou zkušenost založenou na skvelých službách i dlouholetých vztazích. V současnosti se NN pojišťovna stará o 18 milionů zákazníků po celém světě.

Produkty NN Životní pojišťovny

NN Životní pojišťovna se zaměřuje na životní a penzijní pojištění, a to jak pro jednotlivce, tak i pro firmy. Každý produkt NN Životní pojišťovny je navržen tak, aby klientům poskytl maximální ochranu a flexibilitu při plánování svého finančního zabezpečení.

 • Životní pojištění
  Toto pojištění poskytuje finanční krytí v případě úmrtí pojištěnce nebo trvalého invalidního postižení. Pojištění může být sjednáno na dobu určitou nebo neomezenou. Klient si může navíc přizpůsobit výši pojistného plnění a délku trvání pojištění.
 • Penzijní připojištění
  Tento produkt slouží k budování finančního zabezpečení pojištěnce na stáří. Klient může do připojištění pravidelně ukládat peníze, které jsou zhodnocovány a později vyplaceny v podobě pravidelných penzijních výplat po dosažení důchodového věku. Klient si může navíc volit výši příspěvku, frekvenci placení a způsob investování.

Kontakty

Obchodní firma:NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Pobočka pro Českou republiku: Nádražní 344/25, 150 00 Praha 5
E-mail: dotazy@nn.cz
Telefon: +420 244 090 800

Spočítat
ceny

NN Životní pojišťovna

 • Nádražní 344/25
  150 00 Praha 5
 • +420 244 090 800
 • www.nn.cz

Pomáháme vám ušetřit