epojisteni logo

Společnost ePojisteni.cz, s.r.o., člen skupiny Srovnejto.cz a.s., se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Je největším a nejvýznamnějším zprostředkovatelem online pojištění v České republice. Internetové portály s produkty ePojisteni.cz navštíví každý měsíc přes 350 000 návštěvníků. Každý měsíc si prostřednictvím ePojisteni.cz tisíce klientů zařídí levnější pojištění.

Poskytujeme bezplatné, velmi přehledné a jednoduché srovnání pojistných produktů pojišťoven a možnost snadného online sjednání. S pojišťovnami máme smluvní vztah a zprostředkováváme jejich produkty svým klientům online za zvýhodněné sazby. Díky výhodným podmínkám, které máme s pojišťovnami vyjednány a díky online fungování můžeme pojištění nabízet za podstatně nižší ceny, než pojišťovny samy.

V případě jakýchkoli dotazů jsou k dispozici na telefonu nebo v jedné z našich tří poboček naši pojišťovací specialisté, kteří Vám rádi poradí a pomohou s výběrem a uzavřením pojištění. Porovnáváme a zprostředkováváme produkty z mnoha oblastí pojištění. Přes ePojisteni.cz si můžete zařídit pojištění vozidel, cestovní pojištění, pojištění domova, domácích miláčků, či penzijní připojištění.


Důvěryhodný partner

Společnost ePojisteni.cz od roku 2008 spolupracuje s pojišťovnami na základě registrace, od roku 2019 nově již v pozici Samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění na základě oprávnění České národní banky (podívejte se sami ZDE), které umožňuje ePojisteni.cz spolupracovat se všemi pojišťovnami v ČR. ePojisteni.cz, s.r.o. podléhá důkladnému dohledu ČNB.

  • ePojisteni.cz s.r.o. je samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění na základě platné registrace. Tuto skutečnost si můžete ověřit v registru  pojišťovacího zprostředkovatele, který je dostupný zde: https://www.cnb.cz/cnb/jerrsSpolečnost ePojisteni.cz, s.r.o., IČ: 284 80 406, se sídlem Praha 3 - Žizkov, Bořivojova 878/35, 130 00 je zapsána v obchodním rejstříku Městského soudu v Praze, odd. C, vložka 144679.


Pro své klienty provozuje společnost ePojisteni.cz klientské centrum nabízející komplexní asistovanou pomoc, individuální konzultace a osobní řešení nestandartních případů. Klientské centrem je umístěno v Praze. Detailní informace o klientském centru naleznete v sekci  Kontakt.

ePojisteni.cz spolupracuje s následujícími pojišťovnami - Allianz pojišťovna a.s., Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Generali Česká pojišťovna a.s., ČSOB pojišťovna a.s., člen holdingu ČSOB, Direct pojišťovna a.s., ERV Pojišťovna, a.s., Hasičská vzájemná pojišťovna a.s., INTER PARTNER ASSISTANCE, organizační složka, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, Maxima pojišťovna a.s., Pojišťovna VZP, a.s., Slavia pojišťovna a.s., UNIQA pojišťovna a.s., Pillow pojišťovna, a. s., MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku, NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Union poisťovňa, a.s., pobočka pro Českou republiku Služby pro klienty jsou zdarma, společnost je odměňována ze strany pojišťoven procentuelní odměnou ze sjednaných a zaplacených smluv.

V případě, že nejste spokojeni s naším postupem při uzavření pojistné smlouvy, máte možnost proces sjednání reklamovat či si stěžovat. Naší hodnotou je spokojený klient a proto máme interní pozici arbitra, který tyto situace řeší. Kontaktovat jej můžete na emailu pravnik@epojisteni.cz. Pro pojistné smlouvy uzavřené spotřebiteli máte právo pro mimosoudní řešení sporu využít při neživotním pojištěné Českou obchodní inspekci (www.coi.cz) a při životním pojištění Finančního arbitra (www.financniarbitr.cz). Stížnost je možné podat i na ČNB. Reklamační řád je k nahlédnutí ZDE.

Společnost ePojisteni.cz s.r.o. spolupracuje s pojišťovnami na základě registrace ČNB v pozici Samostatný zprostředkovatel dle zákona o distribuci pojištění a zajištění.


Společnost ePojisteni.cz s.r.o. je odměňována jednotlivými pojišťovnami smluvenou procentuální provizi ze zaplaceného pojistného, od zákazníků není vybírán žádný poplatek a služba sjednání pojištění je pro klienta bezplatná.


Společnost ePojisteni.cz s.r.o. nemá přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech nebo základním kapitálu jakékoliv pojišťovny, současně žádná z pojišťoven (nebo osoby ovládající tyto pojišťovny) nemají přímý nebo nepřímý podíl na hlasovacích právech společnosti ePojisteni.cz s.r.o.


ePojisteni.cz je první pojišťovací makléřskou společností v České republice, která v roce 2011 přišla s vlastním televizním spotem a rozsáhlou billboardovou kampaní. Na naše reklamy se můžete podívat v sekci Multimédia.

Od roku 2011 se ePojisteni.cz dostalo několikrát mezi 10 finalistů v kategorii internetové obchodování prestižní soutěže Křišťálová Lupa, ve které se každoročně udělují ceny nejkvalitnějším a nejoblíbenějším projektům českého internetu. Web ePojisteni.cz byl v témže roce též vyhlášen jako jeden z deseti nejlepších v soutěži WebTop100 v kategorii finance. V roce 2016 jsme Křišťálovou Lupu dokonce získali v kategorii marketingová inspirace.

Náš etický kodex

 1. Naše firemní kultura je postavená na principu korektních vztahů a vzájemné důvěry mezi zaměstnanci. Stejný princip uplatňujeme i ve vztahu k externím partnerům/institucím.

 2. Jsme přesvědčeni, že jednotlivé aspekty fungující a věrohodné firemní kultury jsou klíčem nejen ke spokojenosti zaměstnanců, ale i ke dlouhodobému budování jedinečného brandu Srovnejto.cz, a s tím spojené dobré reputace společností skupiny Srovnejto.cz.

 3. Diskriminace v jakékoli formě na základě rasy, etnického původu, národnosti, pohlaví, sexuální orientace, věku, zdravotního postižení, náboženského vyznání, víry, či světového názoru je zakázaná.

 4. Přirozenou součástí našeho pracovního prostředí je spolupráce založená na dobrých mezilidských/profesních vztazích s akcentem na vzájemný respekt/podporu a spravedlivé řešení pracovněprávních záležitosti. Dodržujeme obezřetnou personální politiku a dbáme o rozvoj svých zaměstnanců s akcentem na profesionalitu a etické chování.

 5. Hlásíme se k trvale udržitelnému rozvoji, inovativnosti a podpory profesního růstu zaměstnanců.

 6. Dodržujeme zákony, interní předpisy a pravidla etického jednání v zájmu předcházení praní špinavých peněz, korupce, podvodů, střetů zájmů, atd.

 7. Dodržujeme regulatorní/legislativní/interní pravidla v oblasti regulace a reportingu vůči státním orgánům, a to zejména ve vztahu k ČNB.

 8. Respektujeme pravidla hospodářské soutěže a obchodních zvyklostí, vyvarujeme se používání nepravdivých a pomlouvačných výroků o svých konkurentech a všeho, co by mohlo porušit důvěru klientů a vyvolat zkreslený dojem o jeho službách.

 9. Veškerou reklamu vedeme pravdivě v souladu s čestnou soutěží bez prvků klamavé reklamy.

 10. Vedení společností skupiny Srovnejto.cz se zavazuje k nulové toleranci ke korupci/podvodům.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo