Partnerský program


Pokud jste provozovatelem webových stránek, můžete se stát naším partnerem a velmi příjemně si přivydělat! Nabízejte návštěvníkům svých stránek pojištění vozidel či jiný typ pojištění za nejnižší ceny na českém trhu a získávejte od ePojisteni.cz provizi za uzavření každého pojištění.

Stačí, abyste na svůj web umístili některý z bannerů, či textových odkazů, které svým partnerům nabízíme. Za každého, kdo pak přijde z Vašeho webu na web ePojisteni.cz a uzavře u nás pojištění, získáte provizi.

Provize

Náš Partnerský program se Vám vyplatí i při nízkém počtu získaných klientů. Díky našemu proviznímu systému získáváte možnost vybudovat si stabilní doplňkový příjem při nulové investici!

Jak se stát partnerem?

  • Tím získáte zdarma přístup k trackingu a reklamním prvkům.
  • Na Váš web umístíte vybranou formu trackingu (textový odkaz, banner nebo iframe formulář) a pokud klient skrze tento tracking dokončí poptávku pojištění, získáváte provizi.

Proč být partnerem ePojisteni.cz?

Jsme největším a nejvýznamnějším srovnávačem pojištění na českém internetu. Týdně uzavíráme skoro 10 000 smluv. Jsme mediálně známí a naše ceny jsou skutečně nejnižší. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Pravděpodobnost, že se návštěvník Vašeho webu dostane k nám, uzavře přes nás pojištění a vy tak získáte provizi je tak velmi vysoká!

Kontaktujte nás

S jakýmkoli dotazem nás neváhejte kontaktovat! Napište nám na podpora@espoluprace.cz.Mobilní web / Klasický web