Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Partnerský program


Pokud jste provozovatelem webových stránek, můžete se stát naším partnerem a velmi příjemně si přivydělat! Nabízejte návštěvníkům svých stránek pojištění vozidel či jiný typ pojištění za nejnižší ceny na českém trhu a získávejte od ePojisteni.cz provizi za uzavření každého pojištění.

Stačí, abyste na svůj web umístili některý z bannerů, či textových odkazů, které svým partnerům nabízíme. Za každého, kdo pak přijde z Vašeho webu na web ePojisteni.cz a uzavře u nás pojištění, získáte provizi.

Provize

Náš Partnerský program se Vám vyplatí i při nízkém počtu získaných klientů. Díky našemu proviznímu systému získáváte možnost vybudovat si stabilní doplňkový příjem při nulové investici!

Od 1.2.2020 přebírá kompletní správu affiliate programu naše sesterská společnost Elephant Orchestra s.r.o. pod křídla své -->PARTNERSKÉ SÍTĚ<--, kde je možné se zdarma registrovat a zapojit se do propagací.

Jak se stát partnerem?

  • Tím získáte zdarma přístup k trackingu a reklamním prvkům.
  • Na Váš web umístíte vybranou formu trackingu (textový odkaz, banner nebo iframe formulář) a pokud klient skrze tento tracking dokončí poptávku pojištění, získáváte provizi.

Proč být partnerem ePojisteni.cz?

Jsme největším a nejvýznamnějším srovnávačem pojištění na českém internetu. Týdně uzavíráme skoro 10 000 smluv. Jsme mediálně známí a naše ceny jsou skutečně nejnižší. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Pravděpodobnost, že se návštěvník Vašeho webu dostane k nám, uzavře přes nás pojištění a vy tak získáte provizi je tak velmi vysoká!

Kontaktujte nás

S jakýmkoli dotazem nás neváhejte kontaktovat! Napište nám na podpora@espoluprace.cz.

Stávající partneři

Pokud jste s námi spolupracovali ještě před 1.2.2020, rozhodně změnou správce affiliate programu nepřicházíte o své dříve získané provize a smlouvy. V přechodném období bude dočasně dostupné jak PŮVODNÍ ROZHRANÍ, tak i nové rozhraní v rámci ESPOLUPRÁCE.

  • Je zapotřebí změnit trackování a odkazy dle nového rozhraní espolupráce.
  • Detailní podmínky původního partnerského systému naleznete ZDE.


Mobilní web / Klasický web