epojisteni logo

Nemocenské pojištění

  • Pro všechny výdělečně činné

  • Peníze za každý den nemoci

  • Možnost nastavení výše pojistky

Nemocenské pojištění

Nemocenské pojištění ochrání Vaše finance v případě pracovní neschopnosti či pobytu v nemocnici. Pojištění pro případ nemoci chrání proti poklesu příjmů v době pracovní neschopnosti nebo při pobytu v nemocnici. Uzavírá se nad rámec státního systému nemocenských dávek. Pokud budete mít pojištění pro případ nemoci, budete v případě nemoci dostávat vedle státní nemocenské dávky také částku sjednanou ve smlouvě pojištění pro případ nemoci. Tak si můžete zachovat životní úroveň, na kterou jste zvyklí.


Nemocenské pojištění vynahradí finanční ztráty

  • Peníze za každý den léčení doma nebo v nemocnici

  • Kompenzace ztrát vzniklých nemožností vykonávat zaměstnání

  • Pojistné plnění je osvobozeno od daně z příjmu.


Pojišťovna platí, když nemůžete vykonávat zaměstnání

Nemocenské pojištění je určeno výdělečně činným osobám. Dodá Vám klid, zejména, pokud jsou na Vás Vaši blízcí finančně závislí, pokud splácíte hypotéku, půjčku atd. Z pojistky nemocenského pojištění Vám budou v případě nemoci a pobytu v nemocnici hrazeny finanční ztráty, vzniklé tím, že nemůžete vykonávat zaměstnání. Navíc ke státní nemocenské dávce. Tak můžete dál bezproblémově dostávat svým závazkům.

Slovo odborníka

Jde o velmi praktické pojištění, které hradí události, jež se denně dějí a nepojištěným mohou způsobit velké komplikace. Díky tomuto pojištění se nemusíte ničeho obávat. Za pár korun na pojistném to stojí.

Miren Memiševič-expert pojištění
Miren MemiševičPojišťovací expert, ePojisteni.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo