epojisteni logo

Union poisťovňa, a. s., byla založena v roce 1992 a je jednou z nejzkušenějších pojišťoven na slovenském trhu.

Union pojišťovna logo

Jednoduše srovnávejte

Cestovní pojištění

  • Sjednání do 2 minut, sleva až 50

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání i v den odjezdu

UNION pojišťovna

UNION pojišťovna nabízí širokou škálu produktů životního, neživotního a individuálního zdravotního pojištění jak pro individuální, tak i pro firemní klienty. Union je od roku 1997 dceřinou společností největší nizozemské pojišťovací skupiny Eureko B. V. Tato skutečnost umožňuje Unionu čerpat rozsáhlé zkušenosti a know-how ze všech druhů pojištění z více zemí Evropy.


Pojišťovna Union je jak vedoucí pojišťovnou v oblasti cestovního pojištění, tak i průkopníkem v oblasti individuálního zdravotního pojištění. Má silné postavení ve vybraných segmentech neživotního pojištění, jakož i rostoucí kmen životního a individuálního zdravotního pojištění. Ve spolupráci se sesterskou společností Union zdravotná poisťovňa, a. s., nabízí Union na slovenském trhu komplexní řešení v oblasti zabezpečení péče o zdraví.

Základní údaje

Obchodní firma: UNION pojišťovna, a.s.

Sídlo: Bajkalská 29/A, SK-813 60 Bratislava

Pobočka pro Českou republiku: Španělská 2, PSČ 120 00 Praha 2 - Vinohrady

Proč UNION pojišťovnu?

Pojišťovna Union je skutečným odborníkem na cestovní pojištění, jehož produkty nabízí na slovenském trhu již 20 let. Rozvoji této oblasti věnujeme maximální úsilí, čemuž nasvědčují nejen každoroční vysoké nárůsty počtu nových klientů a pravidelná inovace jednotlivých produktů cestovního pojištění reagující na požadavky trhu, ale i několik ocenění v nejvýznamnějším hodnocení finančních produktů na Slovensku – soutěži Zlatá Mince.


Cestovní pojištění od pojišťovny Union Vám nabízí možnost zvolit si rozsah pojištění a jeho limity dle vašich potřeb až do výše 165.000 EUR. Pojistit se mohou klienti, kteří se rekreačně nebo organizovaně věnují jakýmkoli sportům, ti, kteří hodlají v zahraničí manuálně pracovat, i osoby ve věku nad 70 let. Díky atraktivním slevám pro rodiny, kolektivy, děti a studenty a také vynikající ceně již od 9 Kč na osobu a den při cestovním pojištění na Slovensko máte i Vy možnost cestovat mnohem bezpečněji.


Pro rok 2010 je u pojišťovny Union pojištěno proti úpadku 126 cestovních kanceláří z České republiky a 325 cestovních kanceláří nabízí pojištění pro účastníky zájezdů od Unionu.


V roce 2009 se pojišťovna Union postarala o téměř 3.400 klientů, kteří zůstali v zahraničí, a současně odškodnila 13.600 klientů, kteří měli zakoupený zájezd u dnes již zkrachovalé cestovní kanceláři TOMI TOUR v rámci povinného pojištění cestovní kanceláře proti úpadku.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.Union pojišťovna, a.s.

Napište nám

union@unionpojistovna.cz

Zavolejte nám

+420 844 111 211

Adresa

Španělská 2, 120 00 Praha 2

Webová stránka

www.unionpojistovna.cz