Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Hypotéka online

Získejte výhodnou hypotéku

  •  Využijte nejvýhodnějších nabídek na trhu
  •  Možnost vyřídit vše ZDARMA po telefonu
  •  Možnost čerpat peníze již za týden

Chci výhodnější hypotéku

Neváhejte a využijte zkušeností našich specialistů při výběru hypotéky

Toužíte po vlastním bydlení, ale nedisponujete dostatečnými prostředky? Využijte námi poskytované konzultační služby a bohaté zkušenosti v oboru. S pomocí našich specialistů budete mít přehled o nejnovějších nabídkách na trhu a provedeme Vás celým procesem po telefonu.


Naši specialisté Vám pomohou s výběrem:


Chci výhodnou hypotékuHypotéka

Pořiďte si hypotéku a zbavte se problémů s bydlením. Chcete stavět dům nebo rekonstruovat byt a chybí vám finance? Správně vybraná hypotéka vám pomůže. A víte, že si na hypotéku můžete koupit i auto?

Bankovní i nebankovní společnosti nabízejí širokou škálu hypotečních úvěrů, z nichž každý se hodí pro řešení jiné situace:

Hypotéka na míru

Získat hypotéku je snadné. Stačí vám prokázat, že jste schopni ji splácet. Vyberte si hypotéku na míru vašim potřebám. Pokud se s jistotou na trhu finančních produktů neorientujete, vyplatí se vám obrátit se na specialisty, kteří mají přehled a doporučí vám nejvýhodnější hypotéku. Nebo využijte jednoduché on-line kalkulačky, které vám během chvilky spočítají, která hypotéka vás vyjde nejlevněji.


Chci výhodnou hypotéku


Mobilní web / Klasický web