epojisteni logo

Inter Partner Assistance, organizační složka se specializuje na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patří do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Společnost Inter Partner Assistance, organizační složka, s.r.o. na českém trhu působí od roku 1998.

Axa assistance logo

Jednoduše srovnávejte online

 • Cestovní pojištění

  • Sjednání do 2 minut, sleva až 50 %

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání i v den odjezdu
Upozornění

Fúze pojišťoven UNIQA a AXA byla završena

Sloučení pojišťoven ke dni 31. 8. 2021 se týká těchto entit:

 • AXA životní pojišťovna a.s., se sídlem Evropská 810/136, 160 00 Praha 6, IČO: 61859524;

 • AXA pojišťovna a.s., se sídlem Evropská 810/136, 160 00 Praha 6, IČO: 28195604;

 • UNIQA poisťovňa, a.s., se sídlem Krasovského 15, 851 01 Bratislava, Slovenská republika, IČO: 00653501;

 • UNIQA pojišťovna, a.s., se sídlem Evropská 810/136, 160 00 Praha 6, IČO: 49240480.

AXA životní pojišťovna a.s., AXA pojišťovna a.s. a UNIQA poisťovňa, a.s. jsou fúzí zanikající společnosti a UNIQA pojišťovna, a.s. se stává jejich nástupnickou společností.

Značka AXA zůstává v ČR i SR zastoupena jen v AXA Assistance. Více informací na stránce pojišťovny Uniqa.

Inter Partner Assistance, organizační složka

Skupina AXA má pobočky ve více než 30 zemích světa, pracuje pro ni 6 tisíc zaměstnanců, vyřídí ročně více než 9 milionů asistenčních případů.


„Smyslem našich produktů je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování. Při poskytování služeb se zaměřujeme na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Náš klient dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.


Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízíme pomoc v jakémkoliv místě na světě.


Díky široké síti poboček se o vás postaráme, ať už se vydáte kamkoliv. Naše asistenční služba je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.


Cestovní pojištění není v žádném případě ani na krátké zahraniční cesty zbytečná investice. Vždyť jen za odbornou pomoc se zablokovanými zády se vám v Evropě pohybují ceny od 100 eur výše. Záleží nejen na tom, jak rozsáhlou pomoc potřebujete, ale také na konkrétní destinaci. Ve Francii například musíte počítat s cenou od 400 eur výše.


Cestovní pojištění poskytujeme pro každého – pojistíme děti (od narození do 17 let), dospělé osoby (do 69 let) i seniory (70+ let)."

Varianty cestovního pojištění

Cestovní pojištění do zahraničí

Vybírat můžete ze tří variant – Excelent, Komfort, Reference.


Varianta Excelent

Vhodná varianta, pokud si chcete na cestách užívat naplno bez ohledu na to, kam cestujete. Excelent je ta správná volba pro jistotu a klid na cestách. Limit na léčebné výlohy je 500 milionů Kč, 25 milionů Kč na způsobené škody na zdraví.


V této době obzvláště doporučujeme nepodcenit náklady na léčebné výlohy.


V ceně navíc dostanete i pojištění zavazadel, právní asistenci, odpovědnost za škodu na majetku, či pojištění cesty letadlem. A k tomu pojištění chrání i vaše domácí mazlíčky.


Varianta Komfort

Tuto variantu můžete zvolit při plánování nenáročné dovolené do nerizikových oblastí po Evropě. Limit na léčebné výlohy je 5 milionů Kč a 1 milion Kč na způsobené škody na zdraví.


Varianta Reference

V případě, že plánujete jednodenní výlet například na nákupy v sousední zemi, tak by tato varianta mohla být tím, co zvolíte. V ceně pojištění však nenajdete důležitá rizika, jako je například pojištění odpovědnosti.

Jednoduše online

Zapomněli jste na cestovní pojištění?

Žádný strach. Cestovní pojištění si můžete sjednat klidně v den odjezdu či odletu na dovolenou. Třeba při čekání na letišti, nebo během pauzy v autě. Díky naší online kalkulačce to stihnete během pár minut.

Kdy volit variantu jednorázového, nebo ročního cestovního pojištění?

Jednorázové cestovní pojištění

Zvolte, pokud vaše cesty do zahraničí neplánujete vícekrát do roka, toto pojištění může trvat až do délky pobytu jednoho roku.


Dlouhodobé cestovní pojištění – na více cest

Pokud byste ale plánovali cestovat častěji do roka, vyplatilo by se vám zřídit cestovní pojištění pro více cest – tzv. roční cestovní pojištění. Můžete během roku cestovat, kdykoliv a kolikrát si budete přát. Každá vaše cesta v této variantě ročního cestovního pojištění může trvat až 90 dní.


Pokud je toto pojištění to pravé pro vás, při sjednání na formuláři zvolte variantu „více cest“.


V obou variantách cestovního pojištění máte možnost si je sjednat buďto jen pro sebe, pro rodinu, vaše známé, nebo dokonce pro někoho jiného.

Rodinné cestovní pojištění

Při výběru variant cestovního pojištění si můžete zvolit i variantu, že pojistíte rovnou celou vaši rodinu.


Pojistíte jednoduše najednou všechny členy rodiny. Ideální řešení pro ty rodiny, které cestují do zahraničí častěji, je sjednání více cest pro celou rodinu. Cenově je toto pojištění výhodnější než pojištění na jednotlivé cesty. Toto pojištění se vztahuje na všechny členy sdílené domácnosti a všechny nezletilé děti, jejich zástupcem je jeden z pojištěných. A je to o to jednodušší, že jednotliví členové nemusí být jmenovitě ve smlouvě uvedeni.

Připojištění storno cesty

Dovolená je naplánovaná, rodina natěšená, hotel zarezervovaný, ale vy nemůžete odjet. Rušení dovolené a placení stornopoplatků není rozhodně nic, po čem toužíte. Ve finále zaplatíte desetitisíce a zůstanete doma. Proto u Inter Partner Assistance, organizační složka máte možnost připojištění storna. Pokud vám dovolená ze závažných důvodů nevyjde, bude se vám určitě hodit.


Pojištění storna zájezdu si můžete sjednat nejpozději 15 dní před odjezdem. Pojištění pokrývá stornovací poplatky, které požaduje cestovní kancelář (anebo dopravce) při zrušení cesty před vycestováním.


V případě, že si sjednáváte cestovní pojištění na poslední chvíli, tedy méně jak 15 dní před odjezdem, můžete si zvolit variantu pojištění předčasného návratu. Pojištění vás chrání před předčasným ukončením vaší zahraniční dovolené ze závažných důvodů, pokrývá náklady na zpáteční cestu a zahrnuje kompenzaci za každý nevyužitý den dovolené.

Domestic – cestovní pojištění po ČR

Pojištění, které doporučujeme pro dovolenou v České republice. Inter Partner Assistance, organizační složka nabízí pojištění storna zájezdu, úrazové pojištění, cykloasistenci, autoasistenci a mnohem více!


Toto pojištění nabízí Inter Partner Assistance, organizační složka ve dvou variantách:


Varianta Komplex

Užívejte si naplno i na cestách po České republice! V této variantě nabízí vysoké limity, úrazové pojištění, cykloasistence, autoasistence a spoustu dalších asistenčních služeb ušitých přímo pro potřeby všech, kteří rádi poznávají krásy Česka.


V ceně je navíc i pojištění zavazadel, právní asistence, odpovědnost za škodu na majetku, či pojištění vašich domácích mazlíčků.


Varianta Start

Pokud se chystáte na klidnou a nenáročnou dovolenou po České republice, můžete zvolit variantu Start. V této variantě je například i Drink povolen, pojištění zavazadel, odpovědnost za škodu na majetku, pojištění asistenčních služeb.

Cestujte naplno

Cestovní pojištění se vyplatí i Česku

Pojištění na prodloužený víkend po České republice stojí okolo 100 Kč a navíc vám pokryje rizikové sporty, pojištění domácích mazlíčků či autoasistenci. Buďte připraveni na všechny možné nástrahy i ve vaší zemi.

Více o jednotlivých částech nejvíce poptávaných pojištěních

Pojištění cykloasistence

Představte si situaci, že jedete na cyklovýlet a rozbije se vám kolo. Jste daleko od místa ubytování a nemáte se jak dostat zpět. K tomu je tu pojištění cykloasistence od Inter Partner Assistance, organizační složka. Pomůže s opravou defektu, anebo zajistí přepravu nepojízdného kola do nejbližšího cykloservisu případně místa ubytování.


Autoasistence

I na cestách po ČR se vám může hodit pojištění autoasistence. V rámci tohoto pojištění máte nárok na drobnou opravu pojištěného vozila, nebo odtah nepojízdného vozidla do nejbližšího servisu.


Pojištění domácích mazlíčků

Součástí pojištění je i pojištění veterinární péče čtyřnohých miláčků s limitem 10 000 Kč a také rozšíření krytí z pojištění odpovědnosti pro škody způsobené domácím zvířetem. Už se tedy nemusíte děsit například zničeného nábytku v hotelu od vašeho pejska.


Pojištění rizikových sportů

I na dovolené v tuzemsku se samozřejmě můžete odvázat. Víte, že do rizikových sportů patří například i skákání na trampolíně?


Pojištění odpovědnosti

Půjčujete si na dovolené sportovní vybavení? Lodě, skútry, jízdní kola? S pojištěním od Inter Partner Assistance, organizační složka se nemusíte bát, že se při zničení nedoplatíte. Toto pojištění vám totiž s případnou škodou pomůže.


Inter Partner Assistance, organizační složka

Napište nám

zakaznickalinka@axa-assistance.cz

Zavolejte nám

+420 272 099 990

Adresa

Hvězdova 1689/2a, 140 62 Praha 4

Webová stránka

www.axa-assistance.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo