Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o.

AXA Assistance se specializuje na cestovní pojištění a B2B služby pro firmy na evropských i světových trzích. Patří do skupiny AXA, jedné z nejstabilnějších a nejvýznamnějších finančních skupin světa, založené před více než 200 lety. Společnost AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. na českém trhu působí od roku 1998.

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
89 Zákazníků zde nyní srovnává

AXA Assistance

Skupina AXA má pobočky ve více než 30 zemích světa, pracuje pro ni 6 tisíc zaměstnanců, vyřídí ročně více než 9 milionů asistenčních případů.

„Smyslem našich produktů je usnadnit život klientům, jejich rodinám anebo firmám a pomoci jim řešit jejich každodenní problémy, zejména při cestování. Při poskytování služeb se zaměřujeme na operativnost, jednoduchost a komfort klienta. Náš klient dostává pojistné plnění zpravidla ve formě služeb při zavolání na asistenční linku. Pracovníci asistenční služby jsou k dispozici 24 hodin denně. Důraz je kladen na efektivitu řešení i na individuální a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi.

Díky mezinárodní síti poboček a operačních středisek nabízíme pomoc v jakémkoli místě na světě.

Díky široké síti poboček se o vás postaráme, ať už se vydáte kamkoliv. Naše asistenční služba je vám k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.”

Mluví se o nás