Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  

Pojištění domova

  • Porovnání mnoha nabídek pojištění domácnosti
  • Online kalkulace a uzavření za 5 minut
  • Úspora i 40% a nabídka výhodných připojištění
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
47 Zákazníků zde nyní srovnává

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.

Direct KOOP Maxima AXA Slavia

Pojistit si můžete jak domácnost, tak nemovitost. Pojištění domácnosti se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň. S pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáže, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu.

Spočítat pojištění

Majetek

JAK SJEDNAT POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI A DOMÁCNOSTI?

Zařídit si pojištění svého domova je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, vybrat si z nabídky pojišťoven, případně navrch ještě z široké nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši pojišťovací specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou.


V ČEM SE LIŠÍ JEDNOTLIVÉ NABÍDKY?

Nabídky pojišťoven se mezi sebou liší v mnoha ohledech. Kromě ceny pojištění jsou to ještě míra spoluúčasti, možnosti připojištění, výše limitů pro jednotlivá rizika a výčet těchto rizik. Jednotlivé pojišťovny se liší i v pojetí toho, co je bráno za běžné vybavení domácnosti. Vždy je dobré pročíst si pojistné podmínky konkrétní pojišťovny.


POJIŠTĚNÍ DOMOVA SNADNO ONLINE

S ePojisteni.cz máme již více než tříletou zkušenost s online pojištěním a za tu dobu jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů pojištění na trhu vůbec. Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem. Stejně úspěšné jako naše donedávna "vlajkové" povinné ručení je již dnes naše pojištění domácnosti a nemovitosti. Díky pojištění domácnosti a nemovitosti můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.

Spočítat pojištění

CHCETE POJISTIT NEBYTOVOU JEDNOTKU?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:


CHCETE POJISTIT BYTOVÝ DŮM?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 198

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

D. Holubec hodnotí:
100%

Zdravím Vás ! S makléřem a jeho vystupováním jsem byl příjemně překvapen a naprosto spokojen. V poslední době mohu říci, že se málokde setkám s takovou operativností a solidním vystupováním, které má takovou škálu informací a navíc si cením i ohodnocení a komentáře mnou provedených kroků i když již byly vedeny mimo naši předběžnou dohodu. Přeji ať se Vám práce daří a hodně spokojených klientů. S pozdravem Dušan Holubec

J. Hájek hodnotí:
100%

Děkuji Vám velice. Už dlouho jsem se nesetkal s tak profesionálním a rychlým přístupem jako u Vás. Pro mě absolutně bez konkurence. (rychlost,ochota,vstřícnost a hlavně vše absolutně jednoduché a z domova) klobouk dolů a děkuji. Určitě Vás budu doporučovat, s pozdravem Hájek Jaroslav