Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
Klientské sekce (moje smlouvy a kalkulace)
840 888 444
Zavoláme Vám
info@epojisteni.cz

Pojištění domova

  • Porovnání mnoha nabídek pojištění domácnosti
  • Online kalkulace a uzavření za 5 minut
  • Úspora i 40% a nabídka výhodných připojištění
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
36 Zákazníků zde nyní srovnává

Srovnejte nabídky za méně než 2 minuty!

Uzavřením pojištění nemovitosti a domácnosti můžete svůj majetek ochránit proti všem možným rizikům, jako jsou povodeň, vloupání, požár, úderu blesku, krupobití atd. Toto pojištění Vás nepřijde nikterak draho a v případě pojistné události Vám zcela nahradí vzniklou finanční ztrátu.

Direct KOOP Maxima AXA Slavia

Pojistit si můžete jak domácnost, tak nemovitost. Pojištění domácnosti se vztahuje na domácí zařízení, jako jsou elektronika, nábytek, starožitnosti, ale také na stavební součásti domácnosti, jakými jsou třeba plovoucí podlaha, kuchyňská linka, nebo vestavěná skříň. S pojištěním nemovitosti pak můžete ochránit svůj byt, dům, ale také garáže, sklep, nebo kteroukoli vedlejší budovu.

Spočítat pojištění

Majetek

JAK SJEDNAT POJIŠTĚNÍ NEMOVITOSTI A DOMÁCNOSTI?

Zařídit si pojištění svého domova je velmi snadné. Stačí během pár minut zadat do našeho jednoduchého formuláře základní informace o pojišťovaném majetku, vybrat si z nabídky pojišťoven, případně navrch ještě z široké nabídky doplňkových připojištění. A pojištění můžete mít snadno sjednáno. S jakýmkoli dotazem Vám rádi poradíme a naši pojišťovací specialisté Vám s uzavřením pojištění pomohou.


V ČEM SE LIŠÍ JEDNOTLIVÉ NABÍDKY?

Nabídky pojišťoven se mezi sebou liší v mnoha ohledech. Kromě ceny pojištění jsou to ještě míra spoluúčasti, možnosti připojištění, výše limitů pro jednotlivá rizika a výčet těchto rizik. Jednotlivé pojišťovny se liší i v pojetí toho, co je bráno za běžné vybavení domácnosti. Vždy je dobré pročíst si pojistné podmínky konkrétní pojišťovny.


POJIŠTĚNÍ DOMOVA SNADNO ONLINE

S ePojisteni.cz máme již více než tříletou zkušenost s online pojištěním a za tu dobu jsme se stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů pojištění na trhu vůbec. Nabízíme velký výběr produktů, velmi snadné a rychlé vyřízení, komfortní servis a spolehlivé řešení pojistných událostí. Jsme rádi, že tisíce spokojených klientů jsou toho důkazem. Stejně úspěšné jako naše donedávna "vlajkové" povinné ručení je již dnes naše pojištění domácnosti a nemovitosti. Díky pojištění domácnosti a nemovitosti můžete pojistit svůj domov proti všem rizikům a to opět za nejnižší ceny na trhu.

Spočítat pojištění

CHCETE POJISTIT NEBYTOVOU JEDNOTKU?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:


CHCETE POJISTIT BYTOVÝ DŮM?

Pojištění můžete sjednat u některé z následujících pojišťoven:

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 191

Mluví se o nás

Reference našich zákazníků

P. Laierman hodnotí:
100%

Zdravím Vás přátelé dobrých služeb slušným motoristům. S radostí akceptuji Váš návrh výše pojistné sumy na mé vozítko a rád bych Vás proto požádal o vypracování smlouvy. Na důkaz své loajality Vám slibuji, že budu s vozidlem jezdit velice obezřetně, abychom si oboustranně ušetřili případné zklamání se zvýšenými náklady na jeho provoz. S přáním klidného dne Vám vřele a upřímně děkuji, neboť jste mi velice potěšili! Petr Laierman

L. Schneider hodnotí:
100%

Rychlé vyřízení s téměř dokonalým přehledem porovnání pojišťoven. I přes získaný 20% bonus u Generali jsem měl platit v novém roce více než letos. Ušetřil jsem 4 000 Kč. Skvělé! Tento způsob nabídky by chtělo použít i v ostatních službách - porovnání cen a vybrání nejlepšího a nejlevnějšího partnera.


COVID-19