epojisteni logo

Direct pojišťovna se na českém trhu poprvé objevila v roce 2007. Po 5 letech však tato velmi progresivní pojišťovna skončila. V roce 2014 se značka Direct na český trh vrací!

Direct pojišťovna logo

Jednoduše srovnejte online

Povinné ručení

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

Havarijní pojištění

  • Online srovnání

  • Úspora až 50 % ročně

  • Prohlídka vozidla zdarma

Pojištění domácnosti

  • Nabídky největších pojišťoven

  • Vše na jednom místě

  • Sjednání do pár minut

Direct pojišťovna, a.s.

Značka Direct poprvé vstoupila na tuzemský trh v roce 2007. V této době představovala uznávaného průkopníka ve svém oboru. Jako jediná totiž nabízela své produkty výhradně online. Bohužel nic není věčné a původní pojišťovna po pěti letech skončila. Značka se ale znovu vrací o tři roky později jako úplně nová Direct pojišťovna, která ale nemá s původní firmou mnoho společného. Z původní filosofie značky tak zbyla pouze snaha vyřešit věci v co největší míře online.

Spolehlivé a přátelské prostředí

Protože je ale sjednání pojistky pro řadu klientů nepříjemnou a zbytečně komplikovanou záležitostí, nová Direct pojišťovna se rozhodla celý proces zjednodušit, zrychlit a připravit pro klienty spolehlivé a přátelské prostředí.

Veškeré požadavky klientů se snaží Direct pojišťovna vyřešit rychle a efektivně a její zaměstnanci neustále přemýšlí o tom, jak mohou věci fungovat lépe. Základní filosofií společnosti je snaha dát lidem jistotu, že když budou mít smůlu, tenhle silný hráč na trhu se o ně postará.

Novinka v podobě kamenných poboček

Jednou z novinek je i zavedení kamenných poboček v několika městech České republiky (Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň, Pardubice, Ostrava, Liberec), ve kterých vyřídíte nezbytné věci týkající se povinného ručení nebo třeba pojištění majetku. Samozřejmostí je přátelské a komfortní prostředí, stejně jako důraz na časovou efektivitu schůzky, kterou si u pojišťovny Direct sjednáte.

Sídlo společnosti:

Direct Pojišťovna, a.s.

Nové sady 996/25

602 00 Brno

IČ: 25073958 DIČ: CZ25073958


Produkty a služby

Povinné ručení

Řidiči a motoristé si mohou u Direct pojišťovny sjednat povinné ručení s nejvyššími limity na trhu. Vybrat si můžete pojistku s limitem 50 až 250 milionů. Součástí povinného ručení je také asistence a služba Průvodce škodou na zdraví, která vám pomůže, pokud vás nebo posádku vozidla při dopravní nehodě zraní klient jiné pojišťovny.

Havarijní pojištění

Kromě povinného ručení si můžete vybírat také z několika variant ručení havarijního, které kryje případné škody na vašem vozidle. Pokud vlastníte osobní auto, které není starší pěti let, můžete zvolit produkt Zlevňující havarijko, díky kterému vám bude Direct pojištění každý rok zlevňovat o 7 % nebo produkt Havarijko na kupní cenu, díky kterému vám pojišťovna vyplatí stejnou částku, na kterou jste si auto pojistili, když se vám úplně zničí nebo ho ukradnou. Majitelé starších automobilů si pak mohou vybrat ze čtyř hlavních havarijních rizik a dle potřeby je vzájemně kombinovat.

Cestovní pojištění

Vyrážet do zahraničí bez platného cestovního pojištění je zbytečný risk. S pojišťovnou Direct si můžete vybrat rovnou ze tří atraktivních variant (krátkodobé, roční s opakovanými výjezdy a roční pobyt), které jsou neodmyslitelně spojeny s vysokými limity plnění v případě škodní události.

Pojištění majetku

Že ještě nemáte svůj dům či byt pojištění proti škodě nebo vloupání? Uzavřete si pojištění majetku u pojišťovny Direct, v rámci kterého získáte spolehlivou asistenční službu. Ta vám poradí v případě vzniku pojistné události a provede vás celým procesem krok po kroku. Pojistit si navíc nemusíte jenom byt či dům, ale také další nemovitosti, na kterých vám záleží.

Podnikatelské a další pojištění

Ani podnikatelé nepřijdou u pojišťovny Direct zkrátka. Pro střední i malé podnikatele je připravené online pojištění budov, zásob, strojů, elektroniky a ostatního vybavení, odpovědnosti za újmu třetí osobě a přerušení provozu. Větší podnikatelé pak jistě ocení možnost individuálního řešení, které jim bude sestaveno přesně dle jejich požadavků a potřeb.

Speciální kategorií je pojištění odpovědnosti silničního dopravce, stavebně montážní pojištění, pojištění zdravotnických zařízení, pojištění měst a obcí a profesní odpovědnosti pro vybrané obory. Nechybí ani pojištění bytových domů, které je vhodné pro společenství vlastníků, bytové družstvo i pro fyzickou osobu.

Ušetřete na autopojištění až 50 %

Naši zákazníci s námi ušetří až 50 % za povinné ručení. Buďte mezi nimi i vy. Zelenou kartu obdržíte do pár minut na e-mail.Direct pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@direct.cz

Zavolejte nám

+420 221 221 221

Adresa

Nové Sady 996/25, 602 00 Brno

Webová stránka

www.direct.cz