Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


ERV pojišťovna, a.s.


ERV Evropská pojišťovna


ERV Evropská pojišťovny (dříve Evropská Cestovní) představuje jedinou specializovanou cestovní pojišťovnu na našem trhu. Zahájila svou činnost již v roce 1993. V oblasti cestovního pojištění obdržela ERV Evropská pojišťovna mnohá ocenění v oboru. Má velmi silné mezinárodní zázemí a její produkty jsou dlouhodobě nejkvalitnějšími na našem trhu.

Pojišťovna roku 2012

V roce 2012 zvolila odborná veřejnost, stejně jako asociace českých pojišťovacích makléřů ERV Evropská pojišťovna již podeváté za sebou za nejlepší pojišťovnu v oboru na českém trhu.


Spočítat cestovní pojištění
 •  NEJKVALITNĚJŠÍ CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
 • ERV Evropská pojišťovna se zaměřuje výhradně na produkty cestovního pojištění. Je v ČR v tomto oboru jedinou specializovanou pojišťovnou. Cestovní pojištění od ERV Evropské pojišťovna je nejkvalitnějším pojištěním v naší nabídce. Všechny její produkty zahrnují velmi nadstandardní služby, nejširší pojistnou ochranu i pojistné plnění na trhu. Unikátní je vlastní asistenční služba, která je bez omezení dostupná 24 hodin denně v českém jazyce, či možnost řešení pojistných událostí online. Výhodou jsou také srozumitelné pojistné podmínky s jasným vymezením výluk a v neposlední řadě vstřícná a velmi rychlá likvidace škod.


 •  CELOROČNÍ POJIŠTĚNÍ - MULTITRIP
 • Jedním z produktů, které máme ve své nabídce je celoroční pojištění s názvem MULTITRIP. Toto pojištění je "Mercedesem" mezi cestovními pojištěními! Poskytuje nejkvalitnější služby a nejvyšší limity na trhu. Stejně jako všechny pojištění od ERV Evropské pojišťovny se může chlubit vlastní asistenční službou v češtině, na kterou se v případě problému můžete obrátit 24 hodin hodin denně! Stejně tak možností online řešení škod. Pojištění Multitrip je celoroční. Jednou se tedy pojistíte a můžete podnikat neomezený počet cest aniž byste se dál museli o cokoli starat. Pojištění lze jednoduše rozšířit na partnera, či celou rodinu a její členové mohou cestovat i samostatně.

  Spočítat cestovní pojištění


 •  NEJROZSÁHLEJŠÍ ASISTENČNÍ SLUŽBY
 • ● vlastní asistenční centrála dostupná po celém světě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
  ● 24 hodin denně můžete požádat o jakoukoli radu v češtině
  ● unikátní síť Euro-Center: Ve všech hlavních turistických destinacích Vám pomůže řešit nouzové situace přímo na místě!
  ● čeští lékaři sledují stav pacienta a poradí, jak je vhodné postupovat


 •  SILNÉ NADNÁRODNÍ ZÁZEMÍ
 • ERV Evropskou pojišťovnu vlastní z 75% Europaeiske Rejseforsikring, což je dánská cestovní pojišťovna. Z 15% je vlastníkem Europäische Reiseversicherung (ERV) z Mnichova a zbylá část spadá pod stejnojmennou rakouskou cestovní pojišťovnu. Do této významné pojišťovací skupiny patří i pojišťovny v dalších zemích, jako jsou Dánsko, Švédsko, Francie, Velká Británie, Ukrajina, Slovensko, Turecko, Rusko, Polsko, Maďarsko, Rakousko, Španělsko a Itálie. ERV Evropská pojišťovna má více než staletou tradici a nabízí služby nejvyšších světových standardů.

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna je součástí nadnárodní pojišťovací skupiny Europaelske Rejserforslkring A/S. Europaelske Rejserforslkring A/S působí na evropském trhu již více než 80 let a její pobočky můžete najít ve 20 zemích. Kromě České republiky nabízí své služby například také v Německu, Dánsku, Finsku, Švédsku, Nizozemí, Turecku nebo Rusku.


Základní údaje

Obchodní firma:   ERV pojišťovna, a. s.
Sídlo:   Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8
Akcionář:   Europaeiske Rejseforsikring A/S, Dánsko 75%
                   Europäische Reiseversicherung AG, Německo 15 %
                   Europäische Reiseversicherung AG, Rakousko 10 %


ERV pojišťovny v České republice

Na území České republiky můžeme nalézt předchůdce ERV Evropské pojišťovny již v roce 1920,kdy vzniká Evropská akciová společnost pro pojišťování nákladů a cestovních zavazadel. V roce 1947 je ovšem pojišťovna znárodněna a na celých téměř 50 mizí z dohledu. Znovu se ERV objevuje v ČR v roce 1993 a jejím zakladatelem je Dánská specializovaná pojišťovna Europaeiske Rejseforsikring. Tehdy se ještě ovšem jmenuje Evropská cestovní pojišťovna. Ke změně obchodního jména dochází až v roce 2012. V současnosti je ERV Evropská pojišťovna jednou z nejoceňovanějších pojišťoven nabízejících cestovní pojištění.

Klientské centrum:

ERV pojišťovna, a. s.
Křižíkova 237/36a
186 00 Praha 8

Otevírací doba:

● Pondělí  08:00-18:00
● Úterý     08:00-18:00
● Středa    08:00-18:00
● Čtvrtek   08:00-18:00
● Pátek     08:00-18:00


Produkty a služby:

ERV pojišťovna se specializuje na cestovní pojištění. V tomto směru ovšem nabízí nadstandardní paletu pojistných produktů. Kromě cestovního pojištění, nabízí ERV také pojištění drobných movitých věcí jako šperky, kola nebo hudební nástroje.

 •  CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ
 • ● Cestovní pojištění sbaleno
  ● Celoroční cestovní pojištění MultiTrip
  ● Pojištění storna zájezdu
  ● Dlouhodobé cestovní pojištění LongPass
  ● Cestovní pojištění v těhotenství
  ● Pojištění na lyže
  ● Cestovní pojištění pro firmy

 •  OSTATNÍ POJIŠTĚNÍ
 • ● Pojištění vstupenek
  ● Pojištění fotoaparátů
  ● Pojištění hudebních nástrojů
  ● Pojištění šperků a hodinek
  ● Pojištění jízdních kol

Spočítat cestovní pojištění
Sdílet naFacebooku


Mobilní web / Klasický web