epojisteni logo

ERV Evropská pojišťovna je jediný specialista na cestovní pojištění na českém trhu. Každý rok osobně prověřuje úroveň lékařské péče v zahraničí, má síť center pomoci na všech kontinentech a škody vyplácí do 7 pracovních dnů.

ERV Evropská pojišťovna logo

Jednoduše srovnávejte

Cestovní pojištění

 • Sjednání do 2 minut, sleva až 50 %

 • Online srovnání a sjednání

 • Sjednání i v den odjezdu

ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna (dříve Evropská Cestovní Pojišťovna) je jediný specialista na cestovní pojištění na českém trhu. O své klienty na cestách se stará již více než 100 let. Má silné mezinárodní zázemí a opakovaně je oceňována odborníky jako jedna z nejlepších pojišťoven v oboru. Milion klientů ročně z ní dělá jednu z nejlepších pojišťoven v ČR.

Pojišťovna roku 2017

V roce 2018 ocenila asociace českých pojišťovacích makléřů ERV Evropskou pojišťovnu již pojedenácté jako nejlepší pojišťovnu v oboru. 16 let v řadě vyhrála také kategorii pojišťovna s nejlepším cestovním pojištěním v soutěži Czech Travel Awards časopisu TTG.


Asistenční služba v českém jazyce 24/7

ERV Evropská pojišťovna má vlastní asistenční službu specializovanou na nouzové situace související se zdravím a dalšími cestovními riziky. Česky mluvící operátoři jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby klientům doporučili prověřené zdravotnické zařízení, zajistili případný převoz, vyřešili platbu za ošetření a pomohli i s komunikací v cizím jazyce.


Jistota kvalitní zdravotní péče

Pojišťovna má síť center pomoci po celém světě. Pravidelně osobně prověřuje kvalitu zdravotní péče poskytované zdravotnickými zařízeními v nejčastějších destinacích. Díky tomu může asistenční služba klientům doporučit nemocnici, jejíž lékaři jsou profesionálové v oboru, je vybavena přístroji, které zrovna potřebujete, a kde dodržují hygienické standardy.


Bezplatné ošetření

V prověřených nemocnicích většinou klienti ERV Evropské pojišťovny nemusí ani nic platit, o platbu se postará pojišťovna.


Rychlé vyřízení škody

Díky nové on-line aplikaci nahlásíte škodu snadno z pohodlí domova. Není třeba nikam chodit, nic ručně vypisovat a posílat. Stačí počítač nebo telefon. Pojišťovna pak škodu vyřídí do 7 pracovních dnů.

Základní údaje

Obchodní firma: ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Sídlo: Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8

Akcionář: Europaeiske Rejseforsikring A/S, Dánsko 75%

Europäische Reiseversicherung AG, Německo 15 %

Europäische Reiseversicherung AG, Rakousko 10 %

ERV Evropská pojišťovna v České republice

Na území České republiky funguje ERV Evropská pojišťovna již od roku 1920, kdy byla založena Evropská akciová společnost pro pojišťování nákladů a cestovních zavazadel. Ta byla roku 1947 znárodněna a znovu se objevila až v roce 1992, kdy na tradici navázala dánská specializovaná pojišťovna Europaeiske Rejseforsikring a vznikla Evropská Cestovní Pojišťovna. Od roku 2014 používá současné obchodní jméno ERV Evropská pojišťovna a v oboru cestovního pojištění je stále jediným specialistou na českém trhu. ERV Evropská pojišťovna je součástí mezinárodní pojišťovací skupiny ERV, která na trhu působí již více než 80 let. V Evropě patří mezi přední poskytovatele cestovního pojištění a má pobočky ve více než 20 zemích. Kromě České republiky nabízí své služby například také v Německu, Rakousku, Polsku, Maďarsku, Dánsku, Švédsku, Velké Británii, Francii, Španělsku, Itálii, Rusku, Turecku a na Slovensku.

Klientské centrum:

ERV Evropská pojišťovna, a. s.

Křižíkova 237/36a

186 00 Praha 8

Otevírací doba:

Pondělí 08:00-17:00

Úterý 08:00-17:00

Středa 08:00-17:00

Čtvrtek 08:00-17:00

Pátek 08:00-17:00

Produkty a služby

ERV Evropská pojišťovna se specializuje na cestovní pojištění. Všechna pojištění mají dostatečné pojistné limity dle účelu cesty, důraz je kladen především na kvalitu služeb. Kromě cestovního pojištění, nabízí ERV Evropská také pojištění vstupenek a drobných movitých věcí, které lidé využívají při volnočasových aktivitách.


Cestovní pojištění

 • Jednorázové cestovní pojištění Sbaleno
 • Celoroční cestovní pojištění na opakované cesty MultiTrip
 • Pojištění storna zájezdu
 • Cestovní pojištění pro těhotné ženy až do 2 měsíců před termínem porodu
 • Cestovní pojištění pro firmy


Ostatní pojištění

 • Pojištění vstupenek
 • Pojištění jízdních kol
 • Pojištění fotoaparátů
 • Pojištění mobilních telefonů
 • Pojištění dronů
 • Pojištění šperků a hodinek
 • Pojištění hudebních nástrojů


Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.Evropská pojišťovna, a.s.

Napište nám

klient@ERVpojistovna.cz

Zavolejte nám

+420 221 860 860

Adresa

Křižíkova 237/36a, 186 00 Praha 8

Webová stránka

www.ERVpojistovna.cz