Pillow pojišťovna, a.s.

Pojišťovna byla založena 15. července 2015 pod názvem První klubová pojišťovna, pilotní provoz spustila 21. září 2015 a ostrý provoz začal 22. března 2016. K přejmenování na Pillow pojišťovnu došlo 25. listopadu 2019.

Pillow pojišťovna

Pillow pojišťovna není žádným nováčkem na českém pojišťovacím trhu, ač se to podle méně známého názvu může zdát. Ve skutečnosti se jedná již o zavedenou pojišťovnu, jejíž dřívější název zněl PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna působící v ČR od března 2016.

Na konci listopadu loňského roku došlo ke změně názvu. Pojišťovna obdržela nejen nové jméno “Pillow”, ale také modernější web, kvalitní produkty i celkovou strategii. Pillow pojišťovna se zaměřuje na komplexní pojištění vozidel zahrnující jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. V rámci povinného ručení například nabízí nižší pojistné pro ty, kteří jezdí méně.

Hlavním cílem zmodernizované pojišťovny je stát se “bezpečným polštářem” v pojištění. K tomu mají sloužit kvalitní pojistné produkty, přehledný web, transparentní a zjednodušené smluvní podmínky i vstřícné chování vůči zákazníkům.

Základní údaje

Obchodní firma:   Pillow pojišťovna, a.s.
Sídlo firmy:   Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Linka pro klienty:   +420 734 510 530 (Pondělí - Pátek 8.00 - 17.30)
Datová schránka:   93z6xmv
E-mail:   info@mypillow.cz

Produkty a služby

Pillow pojišťovna se zaměřuje na pojištění vozidel. V její nabídce se zatím nachází pouze povinné ručení a havarijní pojištění. Součástí služeb je praktická mobilní aplikace Pillow určená pro telefony s operačním systémem Android i iOS zjednodušující nejen hlášení pojistné události, domluvení asistenční pomoci v případě potřeby, ale také správný výběr “polštáře” či absolvování online prohlídky vozidla na začátku pojištění.

V rámci povinného ručení je nabízený balíček “polštář” pro řidiče s malým ročním nájezdem kilometrů. Výhodou je také výrazně zjednodušená smlouva pouze na jednu stranu, stále stejně vysoká spoluúčast bez ohledu na výši způsobené škody či nulová spoluúčast v případě balíčku “polštářů” Krádež vozidla, Přírodní nebezpečí a Střet se zvířetem.