epojisteni logo

Pojišťovna byla založena 15. července 2015 pod názvem První klubová pojišťovna, pilotní provoz spustila 21. září 2015 a ostrý provoz začal 22. března 2016. K přejmenování na Pillow pojišťovnu došlo 25. listopadu 2019.

Pillow pojišťovna header

Jednoduše srovnejte online

Povinné ručení

  • Rychlý výsledek do 2 minut

  • Zelenou kartu obdržíte na e-mail

  • Úspora až 50 %

Havarijní pojištění

  • Online srovnání

  • Úspora až 50 % ročně

  • Prohlídka vozidla zdarma

Pojištění domácnosti

  • Nabídky největších pojišťoven

  • Vše na jednom místě

  • Sjednání do pár minut

Pillow pojišťovna

Pillow pojišťovna není žádným nováčkem na českém pojišťovacím trhu, ač se to podle méně známého názvu může zdát. Ve skutečnosti se jedná již o zavedenou pojišťovnu, jejíž dřívější název zněl PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna působící v ČR od března 2016.


Na konci listopadu loňského roku došlo ke změně názvu. Pojišťovna obdržela nejen nové jméno “Pillow”, ale také modernější web, kvalitní produkty i celkovou strategii. Pillow pojišťovna se zaměřuje na komplexní pojištění vozidel zahrnující jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. V rámci povinného ručení například nabízí nižší pojistné pro ty, kteří jezdí méně.


Hlavním cílem zmodernizované pojišťovny je stát se “bezpečným polštářem” v pojištění. K tomu mají sloužit kvalitní pojistné produkty, přehledný web, transparentní a zjednodušené smluvní podmínky i vstřícné chování vůči zákazníkům.

Základní údaje

Obchodní firma: Pillow pojišťovna, a.s.

Sídlo firmy: Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov

Linka pro klienty: +420 734 510 530 (Pondělí - Pátek 8.00 - 17.30)

Datová schránka: 93z6xmv

E-mail: info@pillow.cz


Produkty a služby

Pillow pojišťovna se zaměřuje na pojištění vozidel. V její nabídce se zatím nachází pouze povinné ručení a havarijní pojištění. Součástí služeb je praktická mobilní aplikace Pillow určená pro telefony s operačním systémem Android i iOS zjednodušující nejen hlášení pojistné události, domluvení asistenční pomoci v případě potřeby, ale také správný výběr “polštáře” či absolvování online prohlídky vozidla na začátku pojištění.


V rámci povinného ručení je nabízený balíček “polštář” pro řidiče s malým ročním nájezdem kilometrů. Výhodou je také výrazně zjednodušená smlouva pouze na jednu stranu, stále stejně vysoká spoluúčast bez ohledu na výši způsobené škody či nulová spoluúčast v případě balíčku “polštářů” Krádež vozidla, Přírodní nebezpečí a Střet se zvířetem.Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.Pillow pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@pillow.cz

Zavolejte nám

+420 734 510 530

Adresa

Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov

Webová stránka

www.pillow.cz