Pillow pojišťovna, a.s.

Pojišťovna byla založena 15. července 2015 pod názvem První klubová pojišťovna, pilotní provoz spustila 21. září 2015 a ostrý provoz začal 22. března 2016. K přejmenování na Pillow pojišťovnu došlo 25. listopadu 2019

Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
74 Zákazníků zde nyní srovnává

Pillow pojišťovna

Pillow pojišťovna není žádným nováčkem na českém pojišťovacím trhu, ač se to podle méně známého názvu může zdát. Ve skutečnosti se jedná již o zavedenou pojišťovnu, jejíž dřívější název zněl PRVNÍ KLUBOVÁ pojišťovna působící v ČR od března 2016.

Na konci listopadu loňského roku došlo ke změně názvu. Pojišťovna obdržela nejen nové jméno “Pillow”, ale také modernější web, kvalitní produkty i celkovou strategii. Pillow pojišťovna se zaměřuje na komplexní pojištění vozidel zahrnující jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. V rámci povinného ručení například nabízí nižší pojistné pro ty, kteří jezdí méně.

Hlavním cílem zmodernizované pojišťovny je stát se “bezpečným polštářem” v pojištění. K tomu mají sloužit kvalitní pojistné produkty, přehledný web, transparentní a zjednodušené smluvní podmínky i vstřícné chování vůči zákazníkům.

Základní údaje

Obchodní firma:   Pillow pojišťovna, a.s.
Sídlo firmy:   Líbalova 2348/1, 149 00 Praha 4 - Chodov
Linka pro klienty:   +420 734 510 530 (Pondělí - Pátek 8.00 - 17.30)
Datová schránka:   93z6xmv
E-mail:   info@mypillow.cz

Produkty a služby

Pillow pojišťovna se zaměřuje na pojištění vozidel. V její nabídce se zatím nachází pouze povinné ručení a havarijní pojištění. Součástí služeb je praktická mobilní aplikace Pillow určená pro telefony s operačním systémem Android i iOS zjednodušující nejen hlášení pojistné události, domluvení asistenční pomoci v případě potřeby, ale také správný výběr “polštáře” či absolvování online prohlídky vozidla na začátku pojištění.

V rámci povinného ručení je nabízený balíček “polštář” pro řidiče s malým ročním nájezdem kilometrů. Výhodou je také výrazně zjednodušená smlouva pouze na jednu stranu, stále stejně vysoká spoluúčast bez ohledu na výši způsobené škody či nulová spoluúčast v případě balíčku “polštářů” Krádež vozidla, Přírodní nebezpečí a Střet se zvířetem.