Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  
840 888 444 Zavolejte nám info@epojisteni.cz

Cestovní pojištění

Cestovní pojištění - zadání údajů

Údaje o cestě

*
?

Cíl cesty
Vyberte prosím zemi Vašeho pobytu v zahraničí. V případě, že během Vaší cesty navštívíte více států, vyberte ten nejvzdálenější. Bližší země jsou pojištěny následně automaticky také.

Například: Pojištění do Chorvatska platí po celé Evropě, pojištění do USA platí po celém světě.

*
?

Datum odjezdu
Vyberte prosím datum, kdy budete opouštět Českou republiku. Pojištění lze sjednat s platností nejdříve od dnešního dne.

*
?

Datum návratu
Zadejte prosím předpokládaný datum návratu. Lze pojistit cestu až o délce trvání maximálně 1 rok.

TIP: V případě, že máte zájem o dlouhodobé pojištění (tzn. opakované výjezdy do zahraničí) není nutné vyplňovat položku "Datum návratu". Zobrazené nabídky označené slovem "NA ROK" jsou platné vždy celý rok s maximální délkou každé jedné cesty max. 90 dní.

*
?

Typ cesty

Turistická:
- turistická pobytová a poznávací cesta, nebo studijní pobyt s provozováním rekreační sportovní činnosti.

Pracovní administrativní:
- služební a pracovní cesta, stáž, praxe, charitativní a dobrovolná činnost, au pair pobyty administrativního charakteru (= úřední nebo správní kancelářské práce).

Pracovní manuální:
- služební a pracovní cesta, stáž, praxe, charitativní a dobrovolná činnost, au pair pobyty jiného než administrativního charakteru.

Pojišťované osoby

*
?

Vyberte prosím z nabídky správný typ:

Jednotlivec - cestovní pojištění pro jednu osobu

Pár - cestovní pojištění pro dvě osoby

Rodina - cestovní pojištění s rodinnou slevou. Zvolte prosím tuto variantu v případě, že se pojišťuje minimálně jeden z rodičů a minimálně jedno neplnoleté dítě.

Skupina - cestovní pojištění pro skupinu min. 3 osob a max. 30 osob. V případě potřeby pojištění větší skupiny osob, je potřeba zadat pojištění vícekrát.

*
(vždy zadávejte věk v den odjezdu)

Sportovní činnost

?

Rekreační sporty (v ceně)
Provozování méně rizikových sportů na rekreační úrovni.

Například: turistika, cykloturistika, plavání, plážový volejbal, aerobic, aquaaerobic, běhání, frisbee, in-line, bruslení, tenis.

?

Zimní sporty
Turistická cesta, na které bude na vyznačených trasách cíleně provozován některý ze zimních sportů v rámci aktivního odpočinku.

Například: Boby, běh na lyžích, lyžování, mountboarding, saně, snowboarding, snowtubbing a další.

?

Rizikové sporty
Turistické nebo pracovní cesty a pobyty, jejichž hlavní náplní je provozování sportovních činností s vyšším rizikem.
Před sjednáním pojištění se vždy ve smluvních podmínkách vybrané pojišťovny přesvědčte, zda vybraný produkt kryje Vámi plánované činnosti.

Například: Vodní sporty (plachtění, jachting, windsurfing, rafting, surfing, kiting, přístrojové potápění), motoristické sporty, letecké sporty, jízda na koni, hokej, paintball, saně, boby, skialpinismus, jízda na vodním/sněžném skútru a další.

* Údaje označené hvězdičkou je nutné vyplnit

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami ePojisteni.cz s.r.o. Pojistné produkty jsou nabízeny na základě licence České národní banky.