Cestovní pojištění srovnání

COVID-19: Sjednejte si cestovní pojištění, které vás ochrání i při onemocnění covidem-19. Více informací

Údaje o cestě

*

Cíl cesty
Vyberte prosím zemi Vašeho pobytu v zahraničí. V případě, že během Vaší cesty navštívíte více států, vyberte ten nejvzdálenější. Bližší země jsou pojištěny následně automaticky také.

Například: Pojištění do Chorvatska platí po celé Evropě, pojištění do USA platí po celém světě.

Typ cesty

Turistická:
Turistická pobytová a poznávací cesta s provozováním rekreační sportovní činnosti.

Pracovní administrativní:
Služební a pracovní cesta, stáž, praxe, charitativní a dobrovolná činnost, au pair pobyty administrativního charakteru (úřední nebo správní kancelářské práce).

Pracovní manuální:
Služební a pracovní cesta, stáž, praxe, charitativní a dobrovolná činnost, au pair pobyty jiného než administrativního charakteru.

Studijní pobyt:
Studijní pobyt s provozováním rekreační sportovní činnosti.

Pojišťované osoby

Pojišťované osoby
Vyberte prosím celkový počet osob a následně zadejte věk všech pojišťovaných osob v den odjezdu.

Sportovní činnost

Rekreační sporty (v ceně)
Provozování méně rizikových sportů na rekreační úrovni.

Například: turistika, cykloturistika, plavání, plážový volejbal, aerobic, aquaaerobic, běhání, frisbee, in-line, bruslení, tenis.

Rizikové sporty
Turistické nebo pracovní cesty a pobyty, jejichž hlavní náplní je provozování sportovních činností s vyšším rizikem.
Před sjednáním pojištění se vždy ve smluvních podmínkách vybrané pojišťovny přesvědčte, zda vybraný produkt kryje Vámi plánované činnosti.

Například: Vodní sporty (plachtění, jachting, windsurfing, rafting, surfing, kiting, přístrojové potápění), motoristické sporty, letecké sporty, jízda na koni, hokej, paintball, saně, boby, skialpinismus, jízda na vodním/sněžném skútru a další.

Vážený zákazníku, vzhledem k tomu, že máte právo na možnost volby mezi listinnou a elektronickou podobou smluvní dokumentace k pojištění, volbu učiníte následovně: pokud si přejete obdržet smlouvu včetně všech příslušných formulářů a záznamu z jednání v listinné podobě, kontaktujte prosím se sdělením tohoto požadavku telefonicky našeho operátora, který Váš požadavek zaznamená a veškeré dokumenty Vám následně budou zaslány poštou na Vámi uvedenou adresu. Pokud o to nepožádáte, máme za to, že odesláním formuláře souhlasíte s archivací těchto dokumentů v elektronické podobě s tím, že nás kdykoliv můžete požádat o přístup k uvedeným dokumentům a my Vám je rádi a obratem poskytneme.