epojisteni logo

Každá pojišťovna, se kterou spolupracujeme, nabízí v rámci pojištění vozidel asistenční služby. Často pojišťovna poskytuje jistý základní balík zdarma k povinnému ručení nebo havarijnímu pojištění. Za rozsáhlejší asistenční služby si pak většinou mohou řidiči připlatit. Některé z pojišťoven nabízejí i velmi nadstandardní asistenční služby. Proto se vždy informujte, jaký rozsah asistenčních služeb vaše vybraná pojišťovna nabízí.

Každá konkrétní složka v rámci asistenčních služeb má svůj vlastní limit plnění a další podmínky, které ji přesněji specifikují. U proplacení nuceného přenocování kvůli poruše nebo odcizení vozidla jde například o maximální počet nocí, které pojišťovna proplácí, uschování vozidla je taktéž omezeno počtem dní, atd. Asistenční služby mají většinou dvě varianty - jednu pro Českou republiku a druhou pro zahraničí (respektive Evropu). Ty se opět liší jak limity plnění, tak rozsahem služeb.

Srovnejte si ceny autopojištění a mějte přehled

Díky naší kalkulačce vám srovnáme nejlepší nabídky povinného ručení na trhu. Pojištění, které se vám bude zamlouvat nejvíce, vám naši specialisté pomůžou rovnou i sjednat. A to jednoduše na pár kliků.

Základní asistenční služby

Základní službou je vždy příjezd asistenčního vozidla k porouchanému vozidlu klienta. Následuje oprava na místě, zde se limity plnění mění, ať už jde o cenu za práci automechanika nebo samotné součástky, které je potřeba vyměnit. Dalšími složkami základních balíčků asistenčních služeb jsou například:

Vyproštění, odtažení vozidla

Uschování vozidla

Proplacení přenocování v hotelu pro celou posádku vozidla

Uhrazení nákladů na pokračování v cestě

Poskytnutí náhradního vozidla po dobu opravy (i několik týdnů)