Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním tohoto webu s jejich používáním souhlasíte.   Více informací  


Začněte zde

Životní pojištění

Životní pojištění

  •  Chraňte své blízké před finančním dopadem Vaší smrti
  •  Vybereme Vám životní pojištění z široké nabídky pojišťoven
  •  Nabízíme též životní pojištění pro zaměstnance - přispívejte svým zaměstnancům na životní pojištění!

Pokračovat

Sjednáváme oba typy životního pojištění

V naší nabídce najdete oba dva typy životního pojištění, které pojišťovny běžně nabízejí. Vedle klasického životního pojištění je to životní pojištění pro zaměstnance, na které mohou zaměstnavatelé uplatnit daňové úlevy.


Životní pojištění

Primárním smyslem životního pojištění je finanční zajištění blízkých pojištěného, v případě jeho smrti. Uzavřením životního pojištění, tedy chráníte svou rodinu - partnerku / partnera, rodiče, děti, kterým by byla v případě Vaší smrti pojistka vyplacena. Životní pojištění ale můžete využít i k jiným účelům. Vždy záleží na tom, jaký druh životního pojištění si zvolíte. Životní pojištění uzavíráte zpravidla na velmi dlouhé období, proto je důležité velmi dobře si vybrat dobrý produkt. Pomůžeme Vám se v nabídkách pojišťoven zorientovat a uzavřít životní pojištění, které pro Vás bude nejvýhodnější.


Kdo by měl životní pojištění uzavřít?

Životní pojištění je ideální pro všechny, na kterých je jejich rodina finančně závislá, pro ty, absence jejichž příjmu by dostala rodinný rozpočet do těžké situace. Téměř nutné je pro všechny, kteří mají uzavřenou vysokou hypotéku na bydlení, leasing, čerpají úvěr apod. a nechtějí aby v případě jejich skonu musel kdokoli platit tyto pohledávky za ně. Dostatečně vysoká pojistka pozůstalým zajistí bezpečné zplácení těchto výdajů. V případě žádostí o vysoké úvěry, či hypotéky je dokonce životní pojištění bankami vyžadováno a je podmínkou udělení takové půjčky.


Uspořené prostředky je také možné si vybrat

Výplata pojistného nemusí být vždy spojena se smrtí pojištěného. Smlouva se dá sjednat i na možnost výplaty po určitém uplynutém období. Po stanoveném období si tak můžete vyzvednout dobře zhodnocené úspory.


Mám zájem


Slovo odborníka

 

Pokud uzavíráte s někým smlouvu na tak dlouhou dobu, jako je tomu v případě životního pojištění, je nutné poradit se s profesionály. Jakožto nezávislí odborníci Vám rádi poradíme a pomůžeme Vám dobře se rozhodnout.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace 


Životní pojištění pro zaměstnance

Životní pojištění kryje pojištěného pro případ úrazu, úmrtí, invalidity, vážné nemoci nebo trvalých následků úrazu apod. V předchozích letech si zaměstnavatel přispívající na životní pojištění svých zaměstnanců mohl ze základu pro výpočet daně odečíst až 8 000 Kč ročně na jednoho zaměstnance. Další částky mohl zaměstnavatel odečítat, pokud přispíval na penzijní připojištění svých zaměstnanců. Ve snaze zjednodušit systém odpočtů byl zákonodárci stanoven jeden jediný limit ve výši 50 000 korun, platný současně pro oba produkty. Podle nových pravidel může zaměstnavatel přispět celých 50 000 korun buď na penzijní připojištění nebo jako pojistné na soukromé životní pojištění, anebo do třetice tuto sumu rozdělit v jakémkoli poměru mezi tyto dva finanční produkty. Od základu daně bude možné po novu odečíst také samotným poplatníkem zaplacené pojistné na jeho soukromé životní pojištění v úhrnu až 24 000 Kč (dosud 12 000 Kč).


Motivujte a zároveň ušetříte

Příspěvky na životní pojištění zaměstnancům jsou účinným prostředkem zvyšování motivace a loajality zaměstnanců vůči zaměstnavateli. Zároveň Vám umožní uplatnit daňové úlevy. Přispívat na životní pojištěním svým zaměstnancům se skutečně vyplatí. Sjednejte si u nás Životní pojištění pro zaměstnance. Naši specialisté Vám pomohou s výběrem a zařídí Vám takové pojištění, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Mám zájem


Slovo odborníka

 

Příspěvek na životní připojištění je ideálním benefitem pro zaměstnance. Tím, že budete svým zaměstnancům přispívat na životní pojištění se projevíte jako dobrý zaměstnavatel a zároveň si tyto částky můžete odečíst z daní.

pojišťovací expert David Holý

David Holý Pojišťovací expert,
ePojisteni.cz


Zažádat o bezplatné a nezávazné informace Mobilní web / Klasický web