epojisteni logo

Slavia pojišťovna

Pojišťovna Slavia dnes navazuje na úspěšnou tradici jedné z nejstarších a nejvýznamnějších finančních institucí.

Historie Slavia pojišťovny sahá až do roku 1868 a při jejím zrodu stály velké české osobnosti. Nikoho nepřekvapí, že klientů opravdu dobře rozumí, stará se o ně již 150 let. Zakládá si na tradici, díky které dobře zná potřeby svých klientů, a dokážeme jim vyjít vstříc. Stala se silnou a stabilní společností, která je současně schopna flexibilně reagovat na nové trendy a přicházet s unikátními produkty šitými na míru lokálnímu prostředí.

Tradiční pojištění nemovitostí a domácnosti naleznou klienti u Slavia pojišťovny pod produktem DOMOV +, které lze sjednat pro všechny obvyklé nemovitosti na tato rizika:

Varianty:

 • Základní: nabízí krytí rizik požár a jeho průvodní jevy, výbuch, náraz nebo zřícení letadla, jeho části nebo jeho nákladu, úder blesku přímý a nepřímý, kouř, vichřice, krupobití, sesouvání půdy, zřícení skal nebo zemin, sesouvání nebo zřícení lavin, zemětřesení, pád stromů, stožárů nebo jiných předmětů + asistenční služby standard.

 • Standard: nabízí krytí základních rizik + náraz vozidla, přepětí, podpětí, nadzvuková vlna (aerodynamický třesk), kapalina unikající z vodovodních zařízení v důsledku jejich poruchy.

 • Nadstandard: rizika standardního balíčku + únik vody v důsledku pojistné události způsobené vodovodní událostí, poškození nebo zničení kotlů, nádrží a výměníkových stanic vytápěcích systémů pojištění budovy, došlo-li k němu zamrznutím kapaliny v nich, poškození nebo zničení potrubí nebo topných těles vodovodních zařízení včetně armatur, které tvoří stavební součásti nebo příslušenství pojištěné budovy, pokud k němu došlo přetlakem nebo zamrznutím kapaliny v nich, vystoupnutí vody z odpadního potrubí (dále jen „kanalizační škoda“), rozbití skla jakoukoliv událostí, porucha chladicího zařízení, únik vody z akvária, zkrat elektromotoru.


Možnosti doplňkových připojištění:

 • povodeň a/nebo záplava

 • zatečení atmosférických srážek

 • je-li pojištěnou věcí budova, též tíha sněhu a/nebo námrazy

 • poškození zateplené fasády ptáky, hlodavci a hmyzem

 • krádež vloupáním nebo loupež (dále jen „odcizení“), jednání pachatele směřující k odcizení, vandalismus (zjištěným i nezjištěným pachatelem), sprejerství

 • asistenční služby

 • pojištění odpovědnosti za škodu z držby budovy, stavby nebo bytu

 • pojištění odpovědnosti za škodu z běžného občanského života


Mějte klid na duši s pojištěním majetku

Doma vás může překvapit špatné počasí, vandalové nebo třeba neohleduplní sousedé. Sjednejte si s námi pojištění majetku s pomocí online kalkulačky a buďte připraveni na všechny nástrahy. Vybranou nabídku vám sjednáme do pár minut z pohodlí domova.

Slavia pojišťovna, a.s.

Napište nám

info@slavia-pojistovna.cz

Zavolejte nám

+420 255 790 111

Adresa

Táborská 31 140 00, Praha 4 - Nusle

Webová stránka

www.slavia-pojistovna.cz

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo