epojisteni logo

Srovnání cen elektřiny

  • Porovnání desítek menších i větších dodavatelů

  • Zcela nezávazně, snadno, online a zdarma

  • Přechod k novému dodavateli kompletně zařídíme my

Kasička ve tvaru prasátka s mincemi


Ušetřete na elektřině přes 2 000 korun ročně!

Náklady na energie jsou stále vyšší a zabírají podstatnou část rozpočtu každé české domácnosti. Děsí i Vás vysoké faktury a je vůbec možné ještě ušetřit? Ano, s námi je úspora dokonce zaručená. Změnou dodavatele můžete ušetřit i několik tisíc korun za rok. S námi průměrná domácnost ušetří každým rokem přes 2 000 korun!


Na trhu s elektřinou existují desítky menších i větších dodavatelů. Jak si vybrat toho nejvýhodnějšího? Na našem webu Srovnejto.cz si můžete jednoduše a během pár minut porovnat nejrůznější nabídky od vybraných dodavatelů elektřiny. Nemusíte nikam chodit a vše vyřídíte jednoduše ze svého domova.

Chci výhodnější elektřinu

Kolik zaplatíte za elektřinu?

Srovnejte si ceny elektřiny u dodavatelů v naší kalkulačce. S výběrem a sjednáním nejvýhodnější nabídky vám rádi pomůžeme.Najdeme vám levnějšího dodavatele do 5 minut!

Není nic jednoduššího, než si najít levnějšího dodavatele elektřiny právě na našich stránkách. Zadáte základní údaje do jednoduchého online formuláře a hned uvidíte přehledné srovnání nabídek od vybraných dodavatelů. Z tohoto porovnání okamžitě zjistíte, kolik můžete změnou dodavatele ušetřit. Porovnání je samozřejmě zcela nezávazné a je pouze na Vás, zda si z předložené nabídky vyberete. Pokud Vás však některá z nabídek opravdu zaujme, můžete si služby nového dodavatele objednat ihned ONLINE.


Změna dodavatele zdarma a bez starostí

Navíc se nemusíte obávat žádné komplikované administrativy spojené s provedením změny dodavatele. Vše za Vás totiž zařídíme my. Po odeslání objednávky Vám zavoláme a společně s Vámi vyplníme všechny potřebné dokumenty. Následně Vám zajistíme kompletní administrativní i technologický převod k novému dodavateli. Kromě levnější elektřiny také získáte různé bonusy a služby. Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás ihned obrátit. Naši odborníci jsou připraveni Vám zodpovědět vše, co Vás zajímá.

Nabídka na míru

Ušetřete změnou dodavatele energií

Nespoléhejte na staré nevýhodné smlouvy a ušetřete změnou dodavatele. Pošlete nám svou fakturu a my pro vás připravíme nabídku na míru vašim potřebám.


Případné papírování spojené se změnou dodavatele vyřešíme za vás.
Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo