Cestovní pojištění na míru

Cestovní pojištění na míru

Je jedno, zda jezdíte do zahraničí na dovolenou či na služební cesty, na dva dny nebo na několik týdnů. Cestovní pojištění by mělo být na Vašich cestách samozřejmostí. Nemilým překvapením se bohužel nelze vyhnout doma ani na cestách a právě díky cestovnímu pojištění získáte mnohem větší pocit jistoty a finančního zajištění v každé situaci.

cestovni

Cestovní pojištění na míru

Nabídka cestovního pojištění je široká a vybrat si můžete takové, které bude vyhovovat právě Vašim požadavkům a potřebám. Zvolit si tak můžete základní balíček s různě vysokými limity, připojistit si můžete další rizika, která považujete za důležitá, zvolit si pojištění dle typu cesty (služební, turistická, sportovní) a podle četnosti ježdění si můžete také zvolit dobu pojištění od jednoho dne až po celý rok.

A co cestovní pojištění zahrnuje?

Základem cestovního pojištění je především úhrada léčebných výloh v případě nemoci či úrazu. Konkrétně pojišťovny v takovém případě hradí:

  •  náklady na ošetření
  •  hospitalizaci
  •  léky
  •  nezbytné převozy
  •  repatriaci
  •  převoz tělesných ostatků

To však není vše. Pokud Vám základní balíček nevyhovuje, můžete si vybrat mezi doplňkovými pojištěními, kam patří například škoda na osobních věcech, úhrada stornopoplatků cestovní kanceláři, škoda na zimním vybavení, porucha automobilu, náklady na právní zastoupení, provozování adrenalinových a rizikových sportů a mnoho dalších. Nabídka připojištění záleží na konkrétní pojišťovně. Sjednejte si cestovní pojištění online!

Spočítat
ceny

Vyberte si cestovní pojištění podle kategorie:

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 40