epojisteni logo

Nejlevnější povinné ručení

 • Najdeme vám levnější povinné ručení

 • Přehledné srovnání stovek nabídek pojišťoven

 • Neplaťte zbytečně víc, než musíte

epojištěni auto

Levnější než u pojišťovny

Najdeme vám vždy aktuálně nejlevnější povinné ručení, které se na trhu vyskytuje. Měsíčně zařizujeme pojištění tisícům spokojených zákazníků. Máme s pojišťovnami vyjednané zvýhodněné sazby a můžeme vám tak zařídit pojištění auta za absolutně nejvýhodnějších podmínek na trhu. Naše kalkulačka povinného ručení vám spočítá ceny nejlevnější pojistky na auto přímo pro vás na míru. Podívejte se, na kolik vyjde aktuálně nejlevnější pojištění auta.

Plošné zdražování v roce 2024

I v novém roce došlo k plošnému zdražení povinného ručení. Důvodem zdražení je ochlazení ekonomiky způsobené pandemii Covid-19 a válkou na Ukrajině. S tím souvisí zdražování energií, materiálů a lidské práce. Nadále však platí, že ePojisteni.cz udělá maximum pro to, aby svým klientům nabízelo nejlevnější pojistku na auto za nejlepší ceny na trhu.

Jaké je u nás momentálně nejlevnější povinné ručení?

Objem v cm3Běžná cenaCena s ePojisteni.czGarantovaná úspora

do 1000

1725 Kč

811 Kč

914 Kč

1001 - 1250

2 142 Kč

1 290 Kč

852 Kč

1251 - 1350

2 480 Kč

1 641 Kč

839 Kč

1351 - 1400

2 991 Kč

1 711 Kč

1 280 Kč

1401 - 1650

3 089 Kč

1 764 Kč

1 325 Kč

1651 - 1850

3 596 Kč

1 824 Kč

1 772 Kč

1851 - 2000

3 667 Kč

2 028 Kč

1 639 Kč

2001 - 2500

3 702 Kč

2 112 Kč

1 590 Kč

nad 2500

3 741 Kč

2 256 Kč

1 485 Kč

Kalkulováno pro pojistníka 55 let, bydliště Rudná, 288 měsíců bez nehody.Dejte stop zdražování povinného ručení

Přišlo vám oznámení od pojišťovny o zdražení vašeho povinného ručení? Žádné obavy, na novou cenu nemusíte kývnout. Smlouvu můžete jednoduše do 6 týdnů vypovědět a přejít k jiné pojišťovně. S výběrem i sjednáním vám rádi pomůžeme. Vše jednoduše z pohodlí domova.


Slovo odborníka

Vyjednali jsme pro vás u pojišťoven exkluzivní slevy, bonusy a výhody a denně jednáme s pojišťovnami o nových slevách a akcích. Online porovnáním pojištění ušetří naši klienti i přes 10 000 Kč ročně.

Miren Memiševič-expert pojištění
Miren MemišovičPojišťovací specialista, ePojisteni.cz

Nejlevnější pojištění vozidel

Faktorů, které určují cenu povinného ručení je velké množství. Každá pojišťovna jim pak přisuzuje větší či menší váhu. Nejdůležitější je vždy počet měsíců, které řidič najezdil bez nehody a kubatura auta. Více či méně jsou pak pro jednotlivé pojišťovny důležité položky jako stáří vozidla, výkon motoru, věk řidiče a místo jeho bydliště. V našem online formuláři jednoduše vyplníte SPZ vašeho vozu a základní údaje o vás, a my vám ihned porovnáme, na kolik vás u jednotlivých pojišťoven povinné ručení vyjde. Vybrané pojištění vám pak zdarma sjednáme online bez nutnosti chození osobně do pojišťovny.

Jak je možné, že nabízíme tak levné pojištění auta?

Každý týden uzavíráme stovky smluv na pojištění, čímž šetříme pojišťovnám administrativní náklady. Díky tomu můžeme nabízet výhodnější nabídky se speciálními slevami.

Nejlevnější pojistka na auto nemusí být vždy nejlepší

Je potřeba zmínit, že to nejlevnější pojištění auta nemusí být automaticky nejlepší volbou. Při výběru pojištění je vhodné sledovat kromě ceny i rozsah pojistné ochrany, krytá rizika či jaké nabízí asistenční služby. Velkou pozornost věnujte i výlukám, protože v takovém případě vám může pojišťovna pojistné plnění krátit nebo ho dokonce odmítnout. Proto se vždy dopředu informujte a přečtěte si pojistné podmínky dané pojišťovny, abyste nebyli překvapeni.

Nejen pojištění motorového vozidla

Na ePojisteni.cz si můžete výhodně pojistit nejen motorová vozidla. Kromě pojištění auta či motocyklu porovnáváme a zařizujeme i další typy pojištění z oblasti jak neživotního, tak životního pojištění.

Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo

Čtěte náš blog a zjistěte víc

 • 17. května 2017|ePojisteni
  5 kroků, co dělat, když vás vykradou během dovolené

  Rok co rok čeká tisíce českých rodin po návratu z dovolené nemilé překvapení v podobě vykradené domácnosti. Zloději si neberou servítky a jejich nežádoucí pozorností je ohrožený kdokoliv. Pokud se na někoho zaměří, neodradí je ani sebelepší zabezpečení. Poradíme vám, jak se v takové situaci zachovat.

 • 22. února 2017|ePojisteni
  Koupě nového auta: Na co si dát pozor při nákupu v autobazaru

  Když si kupujete nové vozidlo, získáte dosud nepoužité auto s několikaletou zárukou. Výrobce automobilu po tuto dobu zodpovídá za vzniklé vady. To však neplatí u staršího a ojetého vozidla. Pokud odhalíte vadu až po koupi, nikdo vám peníze nevrátí. Stavu vybraného ojetého vozidla se vyplatí věnovat více pozornosti. Ještě lepší je přizvat si zkušeného technika.Když si kupujete nové vozidlo, získáte dosud nepoužité auto s několikaletou zárukou. Výrobce automobilu po tuto dobu zodpovídá za vzniklé vady. To však neplatí u staršího a ojetého vozidla. Pokud odhalíte vadu až po koupi, nikdo vám peníze nevrátí. Stavu vybraného ojetého vozidla se vyplatí věnovat více pozornosti. Ještě lepší je přizvat si zkušeného technika.

 • 06. ledna 2021|Monika Šaríková
  Elektronické dálniční známky: Jak fungují a kam se s nimi můžete vydat?

  Od ledna na českých dálnicích funguje elektronicky systém dálničních známek. Čeští řidiči si dálniční známky pro rok 2021 mohou online koupit od 1. prosince. Zatímco u nás jde o novinku, v zahraničí elektronické dálniční známky úspěšně fungují několik let.

Reference našich zákazníků

 • ePojištění využívám již několik let. I vzhledem ke konkurenci využívám tento web pro přehlednost a jednoduchost.

  Petr H.
 • Vždy, když jedeme na dovolenou a potřebujeme se připojistit, využívám tento portál. Je to rychlé, jednoduché, skoro bez práce. Spokojenost.Vždy, když jedeme na dovolenou a potřebujeme se připojistit, využívám tento portál. Je to rychlé, jednoduché, skoro bez práce. Spokojenost.

  avatar-žena-ePojisteni
  Michaela H.