Asistenční služby

  • Velký výběr asistenčních služeb
  • Výměna pneumatiky a další asistence
  • Servis i na místě poruchy
Výsledek
do 2 minut
sleva
až 50%
asistenční služba
74 Zákazníků zde nyní srovnává

Asistenční služby porovnání online

Připojištění asistenčních služeb

Asistenční služby Vám pomohou, když Vaše vozidlo vypoví službu nebo se následkem nehody stane nepojízdné. Asistenční služby jsou Vaší jistotou, že na silnici nezůstanete bez pomoci. Asistenční služba pomůže zdarma zajistit potřebnou pomoc v situaci, kdy ji nejvíce potřebujete. Rozsah pomoci je u každého produktu odlišný. Vyberte si z naší široké nabídky.

Pojištění můžete sjednat na stránkách ÚAMK.

Rozšířené asistenční služby

Asistenční služby jsou běžnou součástí každého havarijního pojištění, ale i povinného ručení. V případě nehody se vždy můžete obrátit právě na asistenční službu Vaší pojišťovny, a to tedy ať už jste nehodu zavinili, nebo ne. Rozsah asistenčních služeb se u jednotlivých pojišťoven a zejména u jednotlivých produktů velmi různí. Vždy je dobré si zjistit na co všechno se asistenční služby vztahují. Informace o asistenčních službách jednotlivých pojišťoven najdete zde.

V případě, že Vám rozsah asistenčních služeb u pojišťovny, kde máte zařízené pojištění vozidla přijde nedostatečný, můžete si rozšířené asistenční služby zařídit zvlášť. Vybrat si můžete z naší široké nabídky.

Slovo odborníka

Mít v krizových situacích po ruce skutečně kvalitní a profesionální pomoc ocení každý. Myslím, že stojí za to si připlatit za asistenční služby, které Vám v případě nehody zajistí okamžitou a kompletní péči.

avatar Miren Memiševič Pojišťovací expert, ePojisteni.cz
Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 67

Mluví se o nás