epojisteni logo

Rodinné cestovní pojištění

  • Online srovnání a sjednání

  • Sjednání do 2 minut, úspora až 50 %

  • Můžete sjednat i v den odjezdu

Cestování pro jednotlivce je vždy jednodušší a levnější. Ale co když máte rodinu, jaké jsou možnosti cestovního pojištění? Pojišťovny jsou si vědomi, že na dovolené jezdí také rodiny s dětmi, kteří kladou důraz na kvalitu pojištění, ale samozřejmě také na cenu. Cestovní pojištění pro rodinu s jedním či dvěma dětmi není tak levné jako pro jednotlivce.


Kromě zdravotních rizik může rodinnou dovolenou pokazit také krádež či ztráta zavazadel a cestovních dokladů. Nebo jeden z členů rodiny může způsobit škodu třetí osobě. To vše je možné v rámci cestovního pojištění pojistit a vyvarovat se tak vysokých finančních nákladů s tím spojených.


Jednou z možností, jak zajistit cestovní pojištění pro celou rodinu je platební karta. Banky již běžné nabízí k platebním kartám cestovní pojištění, které lze upravit na míru, a zároveň pojistnou ochranu rozšířit na celou rodinu.


Ne vždy je však takové pojištění dostatečné a proto řada lidí dává přednost komerčnímu cestovnímu pojištění. I zde pojišťovny nabízí výhodné balíčky pro celé rodiny s možnostmi dalších úprav a připojištění.Cestujte naplno

Nepodceňujte cestovní pojištění

Lékařské ošetření, hospitalizace nebo operace vás v zahraničí může vyjít i na miliony korun. Naštěstí je tady cestovní pojištění, které vás plně ochrání před zvolenými riziky. Náklady tak nebudete muset platit z vlastní kapsy.