Tiskové zprávy

 

TZ - Bauer Media přebírá přední porovnávací online platformu NetBrokers Holding

Společnost Bauer Media získává podíl v NetBrokers Holdingu, do kterého patří zejména ePojisteni.cz, Superpoistenie.sk, Tarifomat, Uspory.cz, ProfiSMS, slevové portály SlevyDnes.cz a Zapakatel.cz.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - NetBrokers Holding vstupuje do Rychlepoistenie.sk

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do společnosti Rýchlepoistenie s.r.o., která na Slovensku provozuje online srovnávač pojištění Rychlepoistenie.sk.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - NetBrokers Holding kupuje portál Srovnejto.cz

Skupina NetBrokers Holding a.s. přebírá 100 % společnosti Srovnejto a.s., která provozuje online srovnávač produktů z oblasti pojišťovnictví a energetiky Srovnejto.cz.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - Do NetBrokers Holdingu vstupuje Bauer Media

NetBrokers Holding a.s. je dominantním hráčem v oblasti online pojištění, mobilních i datových tarifů a energií, mobilního marketingu a slevového trhu. Webové portály skupiny NetBrokers Holding využívá přes 4,000,000 uživatelů v České republice a na Slovensku. ePojisteni.cz uzavřelo již více než 700,000 pojistných smluv a ostatní projekty skupiny zprostředkovaly ecommerce transakce v hodnotě více než 6 miliard Kč, čímž se řadí mezi nejvýznamnější české ecommerce subjekty.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - První fotbalová liga mění název na ePojisteni.cz liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž má nového generálního partnera. Stala se jím česká společnost ePojisteni.cz, která je největším online poskytovatelem pojištění v ČR a jejichž služeb využívá 500 000 klientů. Po dobu nejméně dvou let se tak soutěž bude jmenovat ePojisteni.cz liga. Na dnešní tiskové konferenci partnerství potvrdili ředitel společnosti ePojisteni.cz Dušan Šenkypl a zástupci Fotbalové asociace České republiky (FAČR).
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - Pojistných podvodů přibývá. Pachatelé jsou vynalézavější a mnohdy tvoří organizované skupiny

Letošní statistiky pojistných podvodů za první tři čtvrtletí nasvědčují tomu, že loňský rekord bude překonán. I když nejvíce případů je tradičně spojených s pojištěním motorových vozidel, v posledních letech se více objevují podvody v úrazovém a životním pojištění. V tomto roce byl dokonce odhalen největší organizovaný podvod v životním pojištění, který je unikátní napojením na skupinu lékařů a rehabilitačních pracovníků. Neodhalených pojistných podvodů je přitom podle odborníků 30 až 60 procent.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - ePojisteni.cz je partnerem nového filmu Lída Baarová

Strhující milostný i životní příběh prvorepublikové herečky Lídy Baarové je bezesporu jedním z nejočekávanějších tuzemských filmů v nadcházejícím roce. Česko slovenský koprodukční snímek režiséra Filipa Renče a scénáristy Ivana Hubače bude mít premiéru 21. ledna 2016.
Číst celou tiskovou zprávu 

 

TZ - NetBrokers Holding vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o.

Skupina NetBrokers Holding a.s. vstupuje do společnosti Superpoistenie s.r.o., která na Slovensku provozuje online srovnávač pojištění Superpoistenie.sk. NetBrokers Holding, který 100% vlastní také největší srovnávač pojištění v České republice – ePojisteni.cz, se jako většinový vlastník Superpoistenie.sk, stává dominantním hráčem na poli online pojištění i na Slovensku.
Číst celou tiskovou zprávu 

Archiv tiskových zpráv:

2018

  2017

  2016

  2015

  2014

  2013

  2012

  2011

  Mluví se o nás