epojisteni logo

Ušetřete s ePojisteni.cz

  • Ušetříme Vaší domácnosti klidně přes 10 000 Kč měsíčně

  • Půjčky, hypotéky, ceny energií, slevy

  • Rychle, jednoduše a ZDARMA

Pomůžeme Vám ušetřit nejen na pojištění. Vyberte si odvětví, ve kterém potřebujete najít nejvýhodnější produkt. Porovnejte si například dodavatele elektřiny nebo plynu, najděte si nejvýhodnější půjčku či hypotéku, koukněte se, na co je právě dnes největší sleva ve Vašem městě a vydejte se za zábavou. Vše ZDARMA, jednoduše a pohodlně od Vašeho počítače. Vyberte si z nabídky níže a ušetřete s námi!

Porovnání nabídek plynu

Na trhu s plynem dnes působí přes padesát dodavatelů, kteří nabízí různé ceny. Proč platit stále vyšší a vyšší faktury za plyn, když si mezi nimi můžete najít levnějšího dodavatele a přejít k němu? Na našem webu si můžete jednoduše a rychle porovnat nabídky od vybraných dodavatelů a s tím i nejnižší cenu na trhu. Průměrná domácnost může díky tomu ušetřit až tisíce korun ročně! Navíc za Vás vyřídíme kompletní převod a to ZDARMA.


Porovnání nabídek elektřiny

Přestaňte platit vysoké účty za elektřinu. Na trhu máte nyní na výběr mezi desítkami dodavatelů. Využijte této možnosti a plaťte méně! Náš online srovnávač Vám umožní rychlé porovnání nabídek od vybraných dodavatelů, díky kterému najdete levnějšího dodavatele elektřiny. Veškerou administrativu spojenou s převodem k novému dodavateli za Vás vyřídíme my.


Telefonní Tarify

Uvědomujeme si, že účty za volání jsou dnes zásadní položkou v domácím rozpočtu. S námi můžete volat daleko levněji. Získejte zcela NEZÁVAZNĚ více informací, určitě pro Vás najdeme výhodnější tarif, než máte nyní! Volání v naší síti jen za 0,49 Kč za minutu. Volání do ostatních síti pouze za 1,49 Kč za minutu.


Konsolidace půjček

Chcete-li znovu získat kontrolu nad svými financemi, převeďte své půjčky k nám a sjednoťte je do jedné půjčky s jedním úrokem a jednou splátkou. Díky sloučení půjček ušetříte peníze a ulehčíte tak své peněžence či rodinnému rozpočtu. Sloučit je možné půjčky, kreditní karty i kontokorenty a nezáleží na tom, u které společnosti je máte uzavřené. Převod všech závazků navíc vyřídíme za Vás a to ZDARMA.


Porovnání půjček

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte, která půjčka je ta nejlepší? Využijte náš jednoduchý online porovnávač půjček a získejte nejvýhodnější půjčku. S naším porovnávačem si vyberete půjčku přesně podle Vašich možností a potřeb během jedné minutky. Vybranou půjčku si navíc jednoduše objednáte ONLINE a peníze můžete mít na svém účtu nejpozději do dvou pracovních dnů.


Hypotéky

Už vás nebaví bydlení v pronajatém bytě a chcete si koupit vlastní? Pokud nemáte k dispozici dost svých prostředků, pak je nejlepším řešením hypotéka. Neberte však první hypotéku, která se Vám nabídne, ale využijte možnosti porovnání více produktů a také rady odborníka. Na našem webu Vám s výběrem hypotéky přesně na míru ZDARMA pomohou naši hypoteční specialisté.


Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo