epojisteni logo

Konsolidace půjček

  • Převedením všech půjček do jedné jediné výrazně ušetříte

  • Získáte lepší přehled a kontrolu nad svými financemi

  • Veškerou administrativu za vás vyřídíme zcela ZDARMA

Kasička ve tvaru prasátka s mincemi

Konsolidace půjček vám ušetří peníze

Máte-li sjednáno více půjček najednou, jejich konsolidací můžete významně ušetřit a ulehčit tak vaší peněžence i rodinnému rozpočtu. Je jedno, u koho máte půjčky, kreditní karty či kontokorenty uzavřeny. S námi můžete sloučit vaše závazky. Konsolidace půjček bez registru, nebankovních půjček nebo mikropůjček není problém.


Vše je možné jednoduše převést a sloučit do jedné půjčky s jednou úrokovou sazbou a jednou splátkou. Kromě toho, že díky konsolidaci ušetříte stovky až tisíce korun, získáte nad svými osobními financemi zároveň přehled a lepší kontrolu, než tomu bylo dosud.

(Srovnání konsolidací pro vás zajistíme na našem webu Srovnejto.cz)

Proč je sloučení půjček výhodné?

Díky sloučení půjček uvolníte rodinnému rozpočtu, protože budete splácet pouze jednu půjčku a navíc s nižším úrokem a nižšími poplatky. Konsolidace půjčky je řešením i v případě, že si chcete půjčit více. To znamená, že půjčky sloučíte do jedné, ale o něco vyšší. Peníze pak můžete využít na cokoliv budete chtít. U nové půjčky si navíc můžete upravit parametry. Chcete platit kratší dobu? Navýšíte si měsíční splátky. Chcete-li naopak splácet méně, splátky si nastavíte nižší. Než uzavřete smlouvou, doporučujeme porovant nabídky a před konsolidací půjček použít kalkulačku.

  • sloučení půjček je ZDARMA

  • vše vyřídíte ONLINE

  • nižší měsíční splátky

  • nižší úroková sazba

  • nižší nebo nulové poplatky

Konsolidace snadno a rychle

Není nutné nikam osobně chodit a vyřizovat složitou administrativu kvůli každé půjčce, kterou máte. Převedení všech vašich závazků a jejich sloučení za vyřídíte online z pohodlí domova.

Pokud si chcete porovnat nabídky jednotlivých poskytovatelů, využijte náš srovnávač. Spolupracujeme jen s ověřenými poskytovateli, takže se nemusíte bát nekalého jednání.

Máte-li jakékoliv dotazy či připomínky, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Naši odborníci jsou tu pro vás a rádi zodpoví všechny vaše otázky.

(Srovnání konsolidací pro vás zajistíme na našem webu Srovnejto.cz)


Mluví se o nás

Křišťálová lupa - logo
Nova - logo
Prima - logo
Web Top100 - logo
Zlatý měšec - logo
BestDrive - logo
SOS Dětské vesničky - logo