Stanice technické kontroly Frenštát pod Radhoštěm

Stanice technické kontroly Frenštát pod Radhoštěm

Dobrý technický stav vozidla je jednou z podmínek povolení k jeho provozu. Dokladem je osvědčení o technické způsobilosti, který smí vystavit pouze stanice technické kontroly na základě prohlídky technického stavu. Dle zákona je nutné tuto kontrolu opakovat každé dva roky.

Tipy, jak ušetřit na STK

Než se na povinnou technickou kontrolu objednáte, vyberte si konkrétní stanici. Jelikož se ceny liší a pohybují se v rozmezí od 1000 do 2000 Kč vyplatí se porovnat ceny STK v nejbližším okolí. Ušetříte také tím, že se na prohlídku připravíte, a vozidlo bude v co nejlepším technickém stavu, abyste kontrolu nemuseli opakovat. Slevu lze získat také za spojení technickou s kontrolou emisí.

Jak najít nejlevnější STK ve Frenštátu pod Radhoštěm

Usnadnili jsme vám výběr STK ve vašem okolí. Níže najdete seznam STK platný pro město Frenštát pod Radhoštěm i s důležitými kontakty. Zavolejte na uvedené STK a zjistěte, kolik stojí provedení technické kontroly. Nebojte se obvolat STK v nejbližším okolí. Ušetřit můžete klidně tisícovku.

NÁŠ TIP: Chcete ušetřit mnohem více? Klikněte na naši kalkulačku pojištění a nechte si také porovnat ceny povinného ručení. Změňte pojišťovnu za levnější a ušetřete každý měsíc stovky, ne-li dokonce tisíce korun.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Frenštát pod Radhoštěm:

1.Frenštát pod Radhoštěm, STK FREN s.r.o., Martinská čtvrť 1705, 744 01, tel. 556 836 941

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás