epojisteni logo

V posledních letech došlo ke zpřísnění povinných technických kontrol. Pracovníkům na STK neujde žádná lehká, natož vážná závada. Pokud nechcete, aby vás z kontroly poslali rovnou do servisu, nezapomeňte na řádnou přípravu vozidla.

Jak auto připravit na STK, aby vás nevyhodili

V rámci prohlídky technického stavu se kontroluje celý vůz. Prohlíží se karoserie, podvozek, kola, pneumatiky, brzdy, světla, motor, airbagy, bezpečnostní pásy apod. Kontrole neujde ani povinná výbava. Nechte proto auto na řádnou STK připravit v odborném servisu, kde ví na co se mají zaměřit nejvíce. Ke kontrole poté přivezte vozidlo čisté uvnitř i zvenku. Sundejte také poklice z kol. Na konec si připravte velký technický průkaz, osvědčení o registrace, a pokud vás čekají i emise, tak potvrzení o jejich měření.

Získejte nejvýhodnější STK ve městě Vejprnice

Počítejte, že za kontrolu zaplatíte zhruba 1000 až 1500 korun. Cena ale může být daleko vyšší, hranici 2000 korun by však překročit neměla. Nejlépe uděláte, když si ceny STK pro město Vejprnice zjistíte předem dle přiloženého seznamu.

Náš tip

Zjistěte, kolik můžete ušetřit na povinném ručení. Porovnání cen pojištění vozidel si provedete snadno sami, stačí mít internet a několik minut volného času.

Stanice technické kontroly Vejprnice

AUTO LEPIČ, s.r.o.

Sokolská 705

Vejprnice

330 27

www.stkvejprnice.cz