epojisteni logo

Jízda autem bez platného osvědčení o technické způsobilosti je stejně nezákonná jako bez povinného ručení. V obou případech takové auto nemá co pohledávat na silnici. Pokud je vlastník přistižen při náhodné policejní kontrole, hrozí mu pokuta ve výši až 10 000 korun v případě špatného technického stavu.

Řádná příprava znamená úspěšnou STK

Co je na STK vše potřeba? Co se kontroluje, má smysl se připravovat a jak? Na tyto a další otázky týkající se povinné prohlídky vozidel vám odpoví na každé stanici technické kontroly. Příprava má smysl hlavně u starších aut, u nichž hrozí vyšší riziko zjištění vážnějších závad. Nechte před novou STK automobil raději zkontrolovat v servisu. Vyhnete se tak zbytečným komplikacím s opakováním kontroly a povinnosti odstranit závady se stejně nevyhnete.

Kolik stojí STK ve městě Litovel

Ceny povinné technické kontroly se pohybují kolem tisícovky, ale mohou se vyšplhat až na dvojnásobek. Záleží na konkrétní stanici. Ceny si jednotlivé stanice technické kontroly totiž určují samy. Využijte níže přiložené kontakty na STK ve městě Litovel a zjistěte se, která nabízí nejlepší ceny.

Náš tip

Neutrácejte zbytečné peníze za STK, ani za povinné ručení. Využijte praktické a rychlé srovnání pojištění vozidel online a najděte si pro váš vůz aktuálně nejvýhodnější povinné ručení.

Stanice technické kontroly Litovel

J&J Kreuzberg spol. s r.o.

Příčná 1269/11

Litovel

784 01

www.stklitovel.cz/