Stanice technické kontroly Sokolov

Stanice technické kontroly Sokolov

Svět aut a motorů už dávno nepatří k mužským výsadám. Stále více žen ovládá vůz lépe a zručněji než leckterý muž. Jejich povinnosti jsou samozřejmě stejné a i ženy musí se svými auty na pravidelnu technickou kontrolu.

Povinná technická kontrola a ženy

Spousta žen se považuje za dobré, zkušené a zodpovědné řidičky. Technickou stránku však raději přenechají odborníkům. Ženy proto častěji než muži využívají nabídky autoservisů na zajištění kompletní technické kontroly včetně přípravy. Jediné, co jim tak zůstane na starosti, je ohlídání termínu, aby auto do servisu odvezly s dostatečným předstihem. Dle dohody už si jen vyzvednou opravené auto s novým osvědčením o technické způsobilosti.

Jak najít nejvýhodnější STK ve městě Sokolov

Cena samotné technické kontroly se pohybuje kolem 1 000 až 2 000 Kč dle vybrané stanice technické kontroly. Pokud celou STK obstarává servis, cena bude logicky vyšší. V každém případě se vyplatí porovnat ceny STK pro město Sokolov a využít nejlevnější nabídku.

NÁŠ TIP: Využijte také možnosti porovnání cen povinného ručení a vyberte si takové, které bude kvalitní, ale za příznivou cenu. Naše online porovnání je rychlé a zdarma.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Sokolov:

1.Sokolov, TYLINGER, s.r.o., Citická 2069, 356 01, tel. 352 600 063

2.Sokolov, Sokolovská STK s.r.o., Chebská 2239, 356 01, tel. 602 706 850

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 3

Mluví se o nás