epojisteni logo

Potřebujete zajet na technickou kontrolu a hledáte nejlepší možnost pro STK Písek? Ceny jsou různé, a právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste si udělali menší průzkum trhu. Pár minut navíc vám pomůže ušetřit nemalé peníze. Najděte si STK za nejvýhodnější cenu a zároveň nejblíž svému bydlišti.

Tipy, díky kterým ušetříte

Technické kontroly bývají v posledních letech přísné. Nezapomeňte si proto zkontrolovat povinnou výbavu i celkový stav vozidla, abyste předešli případnému neprodloužení platnosti technické kontroly. Při objednání na STK v městě Písek se zeptejte, zda se dá spojit technická a emisní kontrola. Můžete tak získat další výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Písek?

Zjistěte si, kde se nachází nejlepší STK v okolí vašeho bydliště. Na této stránce se dozvíte všechny důležité informace o STK pro město Písek. Přehledně a na jednom místě uvidíte veškeré kontaktní údaje a cenu. Můžete si tak vybrat nejlevnější technickou kontrolu a ušetřit. Ani samotný provoz vozidla ale není levnou záležitostí a vyplatí se sledovat, na čem se dá ještě ušetřit. Využijte kalkulačku povinného ručení níže a zjistěte, o kolik začnete platit méně.

Náš tip

Spočítejte si za pomoci naší online kalkulačky pojištění vozidel, kolik přesně lze každý rok ušetřit za povinné ručení v porovnání s vaším stávajícím pojištěním.

Stanice technické kontroly Písek

JIKONA STK s.r.o.

Hradišťská 2439

Písek

397 01

http://www.stkpisek.cz/

ATOS, s.r.o.,

U Hřebčince 2534

Písek

397 01

https://www.atosservis.cz/stk.php