epojisteni logo

České zákony vlastníkům motorových vozidel nařizují kontrolu technického stavu. Provádí se na stanicích technické kontroly, jedním slovem STK, vždy ve stanoveném intervalu. U osobních vozidel platí interval dva roky, u nových vozidel se první prohlídka dělá po čtyřech letech provozu.

Jak z STK neodjet s dočasnou technickou

Řidič, který vyrazí na technickou kontrolu bez předchozí odborné prohlídky v servisu, často skončí tak, že odjede pouze s dočasně platným osvědčením a lhůtou jeden měsíc na opravu zjištěných vad. Pokud se takové situaci chcete vyhnout, nechte váš vůz nejprve zkontrolovat v servisu, a na STK se objednejte teprve až s řádně připraveným vozidlem. Vůbec nejlepší je vzít vozidlo na pravidelný servis jednou ročně nebo vždy po ujetí 15 až 20 tisíc kilometrů.

Jak na srovnání cen STK ve městě Louny

Hledáte STK, kam byste auto objednali na technickou bez obavy, aby vás stála více než tisíc korun? Než se kamkoliv objednáte, ověřte si nejprve ceny kontrol prováděných ve vašem městě i okolí. Přehledný seznam STK pro město Louny včetně kontaktů najdete hned pod článkem.

Náš tip

Zajímá vás, jak platit méně za povinné ručení? Zvolte online porovnání pojištění vozidel, vyplňte údaje o vás a vozidle a vyčkejte na výsledek srovnání. Levnější povinné ručení si můžete sjednat okamžitě.


Stanice technické kontroly Louny

STK - O.K. CAR spol. s r.o.

Rybalkova 2765

Louny

440 01

www.stk-emise-louny.cz