epojisteni logo

Zákonná technická kontrola je zaměřena na kontrolu souladu provedení vozu s údaji, které jsou uvedeny ve velkém technickém průkazu a osvědčení o registraci, a zahrnuje zevrubnou kontrolu technického stavu.

Za opakovanou STK se platí také

Povinnou prohlídkou technického stavu musí motorové vozidlo dle platné české legislativy projít ve stanoveném intervalu. U osobních vozidel je to vždy po dvou letech.  Auto, u něhož kontrola odhalí vážné nebo nebezpečné závady, získá dočasné osvědčení na 30 dní. Tato lhůta je určena k opravě a opakování kontroly, za kterou vlastník zaplatí extra poplatek. Bez platného osvědčení nesmí žádné auto na silnice.

Jak ušetřit na STK ve město Stříbro

Cena za první řádnou kontrolu se pohybuje okolo 1000 až 2000 Kč, za opakovanou 100 až 300 Kč. Společně s opravami může STK vyjít na několik tisícovek. Proto má smysl srovnat si ceny STK, které fungují ve městě Stříbro a případně i jeho okolí.

Náš tip

Hledáte současně i výhodnější povinné ručení? Srovnejte si nabídky od různých pojistitelů a sjednejte si na našich stránkách také levnější pojištění vozidel.

Stanice technické kontroly Stříbro

AUTO LEPIČ s.r.o.

Třída 5. května 1579

Stříbro

349 01

www.stkstribro.cz/