epojisteni logo

Pokud vám končí platnost osvědčení o technické způsobilosti, měli byste své vozidlo začít připravovat na novou technickou kontrolu. Dokud totiž auto kontrolou neprojde, nemůže do provozu.

Co je STK

STK je zkratka používána pro povinnou technickou kontrolu auta. Jedná se i označení pro stanice technické kontroly, kde se prohlídky konají. Před STK je doporučeno nechat vozidlo důkladně zkontrolovat v běžném servisu, pokud nejezdíte na pravidelné servisní prohlídky, a závady na doporučení mechaniků odstranit. Pokud na STK zjistí vážné či nebezpečné vady, budete je muset stejně odstranit, a povinnou kontrolu absolvovat znovu.

Najděte si STK ve městě Dubí-Mstišov za nejnižší cenu

Průměrné ceny technické kontroly se běžně pohybují mezi 1000 až 2000 Kč. Nechcete-li platit horní hranici, najděte si ve svém okolí STK za co nejnižší cenu. S hledáním vám pomůže přehledný seznam STK pro město Dubí-Mstišov, který najdete hned pod textem.

Náš tip

Provoz motorového vozidla nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Chcete-li je snížit, najděte si nejen levnější STK, ale také povinné ručení. Využijte naši kalkulačku a sjednejte si nabídku na nejvýhodnější POV.

Stanice technické kontroly Dubí - Mstišov

IVESUR Česká republika a.s.

K Emance 291

Dubí - Mstišov

417 03

www.stanicetechnickekontroly.cz/pobocka/dubi/