epojisteni logo

Jízda autem není pouze o zábavě a pohodlí při cestování. Jsou to také starosti a povinnosti. Některé z nich dokonce nařizuje zákon jako třeba technickou kontrolu, kterou je v případě osobního vozidla nutno opakovat každé dva roky.

Povinná STK snadno krůček po krůčku

Technický stav je pro bezpečný provoz důležitý. Jelikož se postupem času zhoršuje, je třeba auto v dobrém stavu udržovat průběžně. Aby na silnicích nejezdila auta se špatnými brzdami a jinými závadami, musí každý druhý rok zajet na stanici technické kontroly (STK) za účelem obnovení technické způsobilosti. Aby auto splnilo požadavky kladené na jeho technický stav, je doporučeno jej zkontrolovat a seřídit v odborném servisu, kde jej na STK už umí připravit.

Praktické srovnání cen STK ve městě Roudnice nad Labem

Technickou kontrolu lze provést v kterékoliv STK na území ČR. Místo registrace nehraje roli. Vybrat si tak můžete třeba podle ceny, které se mohou dosti lišit. Využijte seznam STK pro město Roudnice nad Labem a vyberte si ve svém okolí STK za nejlepší cenu.


Náš tip

Provoz automobilu stojí spoustu peněz. STK patří spíše k menším položkám. Větší část pravidelných náklady tvoří pojištění. I na něm však lze ušetřit. Stačí si porovnat nabídky na povinné ručení a vybrat si tu nejvýhodnější.

Stanice technické kontroly Roudnice nad Labem

STK Roudnice n. L. s.r.o.

Žižkova 2493

Roudnice nad Labem

413 01

https://www.stanice-technicke-kontroly.cz/ustecky-kraj/stk-roudnice-n-l