epojisteni logo

Stanice technické kontroly Třebechovice pod Orebem

Povinné kontroly na STK slouží k pravidelné kontrole technického stavu motorových vozidel a k tomu, aby se minimalizoval počet provozovaných vozidel s vážnými nebo nebezpečnými závadami.

Kvůli jakým nebezpečným závadam neprojdete STK?

V rámci STK se prohlíží celé auto, jeho součásti a systémy. Za vážné či nebezpečné vady jsou považované nefunkční brzdy, špatná funkce vnějších světel, nesprávné upevnění kol, poškozené disky, ráfky či pneumatiky, absence, poškození či špatná funkce bezpečnostních pásů apod. Pokud pracovník STK takové nedostatky odhalí, musí je vlastník odstranit do 30 dní a osvědčení může získat na druhém opravném termínu.

Ušetřete na STK ve městě Třebechovice pod Orebem

Cena za kontrolu není stejná, může se hodně lišit. Největší rozdíly jsou mezi STK ve velkých a malých městech. Vyplatí se obvolat si stanice ve svém okolí a porovnat si jejich ceny. Na této stránce najdete přehled STK pro město Třebechovice pod Orebem.

Náš tip

Zajímá vás, kde ještě byste na provozu auta mohli ušetřit? Velkou úsporu přinese změna povinného ručení. Srovnejte si nabídky a zjistěte, zda vám jiná pojišťovna nenabídne lepší cenu i rozsah.

Stanice technické kontroly Třebechovice pod Orebem

amcontrol s.r.o.

Pardubická 1338

Třebechovice pod Orebem

503 46

http://www.stk-trebechovice.cz/