epojisteni logo

Na stanici technické kontroly musí vlastník osobního vozidla vyrazit každé dva roky. Jedná se totiž o zákonnou prohlídku. Pokud by jej náhodná policejní kontrola přistihla bez platného osvědčení, vystavuje se riziku vysoké finanční pokuty a dalšímu postihu dle stavu vozidla.

Jak zvládnout STK na poprvé

Abyste technickou kontrolu zvládli hned na poprvé a nemuseli na “reparát”, musí být auto po technické stránce v naprostém pořádku. Pokud jste s autem už delší dobu nebyli v servisu, před STK jej tam raději odvezte. Tam už ví, jak auto na povinnou kontrolu nejlépe připravit. Pokud by na STK přece jen odhalili nějakou vážnější chybu, dostanete druhou šanci v podobě dočasného osvědčení. Závadu však musíte během následujících třiceti dní opravit.

Vyhledejte si nejlepší STK ve městě Pardubice

Platnost technické se chýlí ke konci a čeká vás zase návštěva STK? Neplaťte za kontrolu zbytečně moc a z níže uvedeného seznamu STK pro město Pardubice si vyberte takovou, která si řekne o nejnižší poplatek.

Náš tip

Rychlé a jednoduché porovnání povinného ručení najdete na našich stránkách. Porovnejte si ceny POV od různých pojišťoven a ušetřete na pojištění vozidel i tisíce korun ročně.

Stanice technické kontroly Pardubice

Dekra CZ a.s

Průmyslová 381

Pardubice

533 01

www.dekra.cz/stkweb/?stk=3619&url=o_nas