epojisteni logo

Hledáte nejlepší STK pro město Hradec Králové? Ceny se liší jak v rámci regionu, tak v rámci jednoho města. Právě proto vám doporučujeme, abyste si našli pár minut a porovnali si ceny jednotlivých stanic technické kontroly. Díky tomuto průzkumu můžete ušetřit.

Tipy, jak ušetřit

V posledních letech se technické kontroly vozidel zpřísňují. Právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste před návštěvou STK ve městě Hradec Králové zkontrolovali svoje vozidlo. Podívejte se na povinnou výbavu i celkový stav auta. Předejdete tak nepříjemnostem, jako je neprodloužení platnosti technické kontroly.

Jak najdete nejlepší STK pro město Hradec Králové?

Na této stránce zjistíte, kde se nachází nejlepší STK právě v městě Hradec Králové. Na jednom místě uvidíte všechny stanice včetně adresy a kontaktních údajů. Je už pouze na vás, abyste si vybrali STK, která vám nejvíce vyhovuje cenou i vzdáleností. Chcete ušetřit ještě víc? Pak využijte kalkulačku povinného ručení níže a začněte platit méně.

Náš tip

Provoz motorového vozidla nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Chcete-li je snížit, najděte si nejen levnější STK, ale také povinné ručení. Využijte naši kalkulačku a sjednejte si nabídku na nejvýhodnější POV.

Stanice technické kontroly Hradec Králové

OLFIN Car - STK s.r.o.

Na Rybárně 203

500 02

Hradec Králové

http://www.olfincarpalace.cz/

MEDIS HOLDING a.s.

Bratří Štefanů 492

Hradec Králové

500 03

http://www.medis.cz/