epojisteni logo

Blíží se konec vaší poslední technické kontroly? Povinnost absolvovat pravidelně kontrolu technického stavu vozidla je nařízená zákonem v intervalu vždy po dvou letech, u nového auta po čtyřech letech. To ale platí pouze pro první kontrolu. Kam se na STK jezdí?

Kam na povinnou technickou kontrolu

Kontroly technického stavu smí provádět pouze oficiální stanice technické kontroly, zkráceně STK, s příslušným oprávněním. Na základě důsledné prohlídky STK je vystaveno osvědčení o technické způsobilosti nebo dočasné osvědčení s platností jeden měsíc. Během této lhůty je vlastník povinen zjištěné vady odstranit. V případě vážných až nebezpečných vad může být vozidlo prohlášeno za technicky nezpůsobilé provozu.

Jak vyhledat nejlepší STK v Chlumci nad Cidlinou

Najděte si stanici technické kontroly, která vám nabídne nejlepší cenu. Hned pod článkem najdete seznam všech STK ve městě Chlumec nad Cidlinou včetně adresy a telefonního kontaktu. Obvolejte je a vyrazte tam, kde za technickou kontrolu účtují nejméně.

Náš tip

Když šetřit, tak pořádně a nejlépe na více frontách. Porovnejte si na našich stránkách také ceny povinného ručení od různých pojistitelů a vyberte si kvalitní pojištění za nejnižší cenu.

Stanice technické kontroly Chlumec nad Cidlinou

PRO AUTO LOUDA s.r.o.

Pražská 782/IV

Chlumec nad Cidlinou

503 51

http://www.proautolouda.cz/