epojisteni logo

Už je nejvyšší čas, abyste zajeli s autem na technickou kontrolu, ale nevíte kam? Každá stanice nabízí svůj servis za jinou cenu. Proto jsme pro vás připravili přehledný seznam STK Velké Meziříčí. Díky průzkumu ušetříte peníze a vyberete si takovou STK, které vám nejvíce vyhovuje vzdáleností a cenou.

Chytré tipy, díky kterým ušetříte

Byla by škoda, kdybyste kvůli nepozornosti přišli o platnost technické kontroly. Zkontrolujte si raději povinnou výbavu včetně stavu vozidla ještě předtím, než na STK pojedete. Pokud se při objednání na STK Velké Meziříčí zeptáte na spojení technické a emisní kontroly, můžete leckde získat výraznou slevu.

Jak najdete nejlepší STK pro město Velké Meziříčí?

Na této stránce uvidíte přehledně a na jednom místě všechny STK ve městě Velké Meziříčí. Můžete si tak vybrat nejenom podle příznivé ceny, ale také podle vzdálenosti od svého bydliště. Je ještě něco, na čem můžete ušetřit? Ani samotný provoz auta není levnou záležitostí. Podívejte se na kalkulačku povinného ručení níže a začněte šetřit teď hned.

Náš tip

Provoz motorového vozidla nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Chcete-li je snížit, najděte si nejen levnější STK, ale také povinné ručení. Využijte naši kalkulačku a sjednejte si nabídku na nejvýhodnější POV.

Stanice technické kontroly Velké Meziříčí

Autoklub Velké Meziříčí s.r.o.

Jestřábec 2044

Velké Meziříčí

594 01

www.stk-vm.cz

VK TRAKTOR s.r.o.

Horní Radslavice 51

Velké Meziříčí

594 01