epojisteni logo

Hledáte nejlepší STK pro město Jihlava? Ceny se liší jak v rámci regionu, tak v rámci jednoho města. Právě proto vám doporučujeme, abyste si našli pár minut a porovnali si ceny jednotlivých stanic technické kontroly. Díky tomuto průzkumu můžete ušetřit.

Tipy, jak ušetřit

V posledních letech se technické kontroly vozidel zpřísňují. Právě z toho důvodu vám doporučujeme, abyste před návštěvou STK ve městě Jihlava zkontrolovali svoje vozidlo. Podívejte se na povinnou výbavu i celkový stav auta. Předejdete tak nepříjemnostem, jako je neprodloužení platnosti technické kontroly.

Jak najdete nejlepší STK pro město Jihlava?

Na této stránce zjistíte, kde se nachází nejlepší STK právě v městě Jihlava. Na jednom místě uvidíte všechny stanice včetně adresy a kontaktních údajů. Je už pouze na vás, abyste si vybrali STK, která vám nejvíce vyhovuje cenou i vzdáleností. Chcete ušetřit ještě víc? Pak využijte kalkulačku povinného ručení níže a začněte platit méně.

Náš tip

Zajímá vás, jak platit méně za povinné ručení? Zvolte online porovnání pojištění vozidel, vyplňte údaje o vás a vozidle a vyčkejte na výsledek srovnání. Levnější povinné ručení si můžete sjednat okamžitě.


Stanice technické kontroly Jihlava

STK Jihlava a.s.

Znojemská 82

Jihlava

586 01

www.stkjihlava.cz

DOPRAVNÍ PODNIK MĚSTA JIHLAVY, a.s.

Brtnická 23

Jihlava

586 01

www.dpmj.cz

Lenka Hosová

Žižkova 5428/120

Jihlava

586 01

www.stk-jihlava.cz

BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o.

Mlýnská 60

Jihlava

586 01

www.stanicetechnickekontroly.cz/pobocka/jihlava