epojisteni logo

Nastal čas obnovit dvouleté osvědčení o technické způsobilosti a řešíte, na které STK bude nejlepší zajet? Máme pro vás hned několik užitečných tipů včetně seznamu stanic technické kontroly pro město Kájov, které najdete přímo pod článkem.

Nezapomínejte na povinnou technickou kontrolu

Technická kontrola je povinnost daná zákonem, která platí pro všechny majitel aut. U nového auta je první kontrola požadována po čtyřech letech od uvedení do provozu, poté se opakuje každé dva roky. Prohlídky zajišťují speciální stanice technické kontroly (STK), které disponují příslušnou licencí.  Bez platného osvědčení o technické způsobilosti nesmí auto na silnice, jinak jeho vlastníkovi hrozí nemalá finanční pokuta.

Jak vybrat STK ve městě Kájov za nejnižší cenu

Ceny kontrol jsou různé a většinou se pohybují mezi 1000 Kč a 2000 Kč. Správným výběrem STK může majitel auta ušetřit slušnou sumu. Obvolejte si dle přiloženého seznamu všechny stanice technické kontroly v Kájově a najděte si nejlevnější z nich.

Náš tip

Provoz vozidla stojí spoustu peněz. STK patří sice k povinným, ale ve výsledku k jedněm z nejnižších nákladů. Ušetřete více na povinné ručení. Srovnejte si u nás aktuální nabídky na POV a vyberte si to nejlepší.

Stanice technické kontroly Kájov

BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o.

Kájov 196

382 21

https://www.stanicetechnickekontroly.cz/pobocka/kajov/