Stanice technické kontroly Plzeň

Stanice technické kontroly Plzeň

Některé povinnosti mají řidiči nařízené za zákona, aby se jim nesnažili vyhnout. Jedná se o povinné ručení a kontrolu technického stavu. Jenomže zatímco povinné ručení stačí sjednat jednou, na STK musíte s autem jezdit každé dva roky.

Postup krok za krokem, jak projít STK

Pouze nové vozidlo smí na povinnou prohlídku až po čtyřech letech od prvního dne zahájení provozu. Potom už se opakují po dvou letech. Datum každé další kontroly si uložte nejméně s měsíčním předstihem do diáře kvůli přípravě. Před STK odvezte auto do vašeho servisu a nechte jej zkontrolovat a odstranit doporučené závady. Teprve poté můžete mít jistotu, že STK projdete na první pokus. Vážné závady jsou důvodem udělení dočasného osvědčení na 30 dní, přičemž závady jste povinni odstranit tak jako tak.

Jak efektivně ušetřit na STK ve městě Plzeň

Hledáte, kam se objednat na STK, aby vás nepřekvapila vysoká cena? Využijte seznam STK pro město Plzeň uvedený na této stránce, porovnejte ceny a vyberte si stanici technické kontroly za nejlepší cenu.

NÁŠ TIP: Povinné ručení sice stačí uzavřít jednou, kvůli úspoře se však doporučuje srovnat si ceny alespoň jednou za dva roky a v případě lepší nabídky změnit pojistitele.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Plzeň:

1.Plzeň, AUTOKOMPLET-SERVIS Plzeň, s.r.o., Domažlická 126, 318 03, tel. 377 386 776

2.Plzeň, STK Nepomucká s.r.o., Nepomucká 119, 326 00, tel. 377 248 811

3.Plzeň, PLZEŇSKÁ STK s.r.o., Koterovská 156, 326 00, tel. 377 241 224

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás