Stanice technické kontroly Velké Albrechtice

Stanice technické kontroly Velké Albrechtice

Víte, co znamená STK? Jak často musíte s autem na povinnou technickou kontrolu a co taková kontrola vlastně obnáší? Říká vám něco měření emisí? Čtěte dál.

Co vás čeká na povinné technické kontrole

Nejen povinné ručení je nařízeno zákonem. Povinné jsou také technické kontroly, které se navíc musí každé dva roky opakovat. Přece jen se technický stav auta poměrně rychle mění. Prohlídky zajišťují stanice technické kontroly (STK). Auto projede celkem osm stanovišť, na kterých je postupně zkontrolován celý vůz včetně povinné výbavy. Před zahájením samotné prohlídky se provádí identifikace auta. Průběh STK se řídí metodikou od ministerstva dopravy a probíhá všude stejně.

Nepřeplácejte zbytečně za STK ve městě Velké Albrechtice

Povinné prohlídky platí vlastník auta. Průměrně se cena pohybuje okolo 1 000 až 1 500 Kč, některé stanice si účtují méně, jiné více. Je pouze na vás, pro kterou se rozhodnete. Nejlepší je, pokud si STK ve městě Velké Albrechtice nejprve obvoláte a zjistíte si aktuální ceny.

NÁŠ TIP: Porovnejte si pojištění vozidel bezpečně a na jednom místě. Nejvýhodnější povinné ručení pro váš vůz najdete u nás - rychle, levně a online.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Velké Albrechtice:

1.Velké Albrechtice, STK + Emise Bílovec, Velké Albrechtice 309, 742 91, tel. 558 272 444

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 7

Mluví se o nás