Stanice technické kontroly Teplice

Stanice technické kontroly Teplice

Každé dva roky musí osobní vozidlo registrované v ČR absolvovat prohlídku technického stavu, aby se mohlo bez obav pohybovat po veřejných komunikacích. Bez osvědčení o technické způsobilosti totiž žádné auto nesmí na silnice.

Jak to chodí na STK

Nová vozidla mají výhodu v tom, že na první technickou musí až po čtyřech letech. Vozidla starší než čtyři roky už na STK musí jezdit každý druhý rok. Pokud by se motorista na povinnou prohlídku “vybodl” nebo na ni zapomněl, hrozí mu finanční pokuta až 10 000 Kč, nějaké ty trestné body, a pokud by s takovým autem způsobil škodu, tak i zákaz řízení až na několik měsíců.

Co město, to jiná cena. Kolik stojí STK ve městě Teplice

Cena za STK většinou nepřekročí hranici 2 000 Kč. Nejčastěji se ceny pohybují okolo 1 000 až 1 500 Kč. Pokud se však budete trochu snažit, můžete mít technickou i pod 1 000 Kč. Zjistěte si ceny STK ve městě Teplice předem a neplaťte více, než musíte.

NÁŠ TIP: Ceny se liší také u povinného ručení. Při porovnání nabídek online snadno narazíte na pojišťovnu, která vám pojištění vozidla nabídne za lepší cenu, než máte nyní.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Teplice:

1.Teplice, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., V Lipách 3275, 415 01, tel. 417 535 386

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 5

Mluví se o nás