Stanice technické kontroly Synkov-Slemeno

Stanice technické kontroly Synkov-Slemeno

Aby mohlo vozidlo na silnici, musí mít platné osvědčení o technické způsobilosti. To obdrží na základě technické kontroly. Toto osvědčení má však omezenou platnost. Dle zákona je proto nutné technickou kontrolu opakovat ve stanovených termínech.

Co vše se kontroluje v rámci STK?

Osobní vozidlo musí technickou kontrolou projít každé dva roky. V technické části kontroly se zkoumá celé auto. Prohlíží se brzdový systém, kola, pneumatiky, podvozek i karoserie, motor, světla, geometrie i funkčnost bezpečnostních pásů a airbagů. Součástí prohlídky je identifikace vozidla a kontrola povinné výbavy. Před povinnou prohlídkou nechte vůz raději zkontrolovat a seřídit v odborném servisu, ať se nemusíte vracet na opravný termín.

Jak vybrat výhodné STK ve městě Synkov-Slemeno

Na kolik taková kontrola přijde? Ceny si stanice určují samy. Může stát osm stovek, ale i dva tisíce. Lépe uděláte, když si ceny předem ověříte. Seznam STK pro město Synkov-Slemeno i s kontakty najdete na této stránce.

NÁŠ TIP: Pomůžeme vám ušetřit také na pojištění vašeho vozidla. Poskytujeme porovnání povinného ručení. Služba je online, nestojí ani korunu a celý proces vám nezabere více než několik minut.

Spočítat
ceny

Stanice technické kontroly Synkov-Slemeno:

1.Synkov-Slemeno, HJH, v.o.s., Synkov 86, 516 01, tel. 603 103 844

Hodnocení článku:  
Počet hlasů: 2

Mluví se o nás